od 30szt. - 10% rabatu  I  od 100szt. - 15% rabatu 

Filtruj

poznanskie lezaki reklamowe mailing

 


 

Gadżety reklamowe z nadrukiem – idealna promocja dla Twojej firmy

Oferowane gadżety to szeroki wybór elektroniki, pendrive, powerbank, smuczy, toreb, butelek, kubków, maskotek, poduszek, notatników, parasoli, czy gadżetów ekologicznych. Większość gadżetów dostępnych jest w bogatej koloryste To pozwala każdej firmie dobrać gadżety reklamowe dopasowane do branży, w której działa, identyfikacji wizualnej oraz aktualnych potrzeb.

Odzież reklamowa z nadrukiem idealnie sprawdzi się na zakrojonych na szeroką skalę akcjach promocyjnych – rozmaitych eventach, imprezach firmowych czy podczas kampanii reklamowych promujących wprowadzane na rynek produkty lub usługi. Czapki z logo bądź koszulki mogą pełnić funkcję praktycznego gadżetu reklamowego, rozdawanego przez hostessy na evencie czy stoisku targowym. Taki upominek można wykorzystać jako prezent dla kontrahentów lub stałych Klientów, nagrodę w konkursach na rodzinnych piknikach dla pracowników.

Modne, wyselekcjonowane gadżety firmowe będą przydatne w czasie akcji reklamowych, branżowych konferencji, seminariów, szkoleń.

Gadżety reklamowe – idealny prezent dla pracowników

Zróżnicowane ceny i możliwość zamawiania gadżetów  z logo od 30szt. sprawia, że nasza oferta doskonale sprawdzi się zarówno dla dużych korporacji, jak sektora MŚP czy małych firm działających lokalnie. Mniejsze firmy mogą wykorzystać upominki reklamowe z logo jako prezent dla pracowników. Tańsze gadżety takie jak smycze reklamowe czy kubki reklamowe mogą być używane na co dzień przez pracowników. Droższe gadżety jak np. zestawy piśmiennicze mogą być wręczane pracownikowi przy awansie lub podziękowaniu za współpracę.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe są bardzo trwałe, zazwyczaj wykonane z materiałów ekologicznych takich jak bambus, drewno, włókna trzciny. Prowadzisz sklep, warsztat samochodowy, salon fryzjerski, rodzinny pensjonat lub restaurację? W naszej ofercie na pewno znajdziesz gadżety reklamowe dopasowane do swoich potrzeb!

Gadżety reklamowe z nadrukiem – znakowanie

Naszą specjalnością jest znakowanie gadżetów reklamowych – posiadamy rozbudowany park maszynowy, doskonale znamy techniki znakowania i wykonujemy trwałe, piękne nadruki, które sprawią, że gadżety reklamowe staną się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Nasi pracownicy mogą Ci pomóc dobrać technikę idealnie dopasowaną do rodzaju wybranego gadżetu, wielkości zamawianego nakładu oraz efektu, który chcesz uzyskać.

Zdobienia wykonujemy za pomocą nadruku UV, tampodruku, sitodruku, greweru laserowego, treansferu, dtg, haftu. Zadbamy, aby gadżety reklamowe z nadrukiem, które zamówisz, wyróżniały się żywą kolorystyką, odwzorowaniem szczegółów wybranej grafiki, czytelnymi czcionkami. Pomożemy Ci dobrać najtrwalszą metodę, dzięki czemu nadruki będą praktycznie niezniszczalne.