od 30szt. - 10% rabatu  I  od 100szt. - 15% rabatu 

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 83

Ekologiczne gadżety z nadrukiem – idealna promocja twojej firmy.

Oferujemy bardzo szeroką gammę produktów z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, począwszy od kubków przez ładowarki bezprzewodowe, aż po wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Większość gadżetów jest mocno zróżnicowana co daje bardzo szerokie pole wyboru. Dzięki temu nie będzie problemu z wybraniem dla swojej firmy idealnego ekologicznego gadżetu. To pozwoli dopasować do każdej branży, w której działa, identyfikacji wizualnej oraz aktualnych potrzeb.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe są bardzo trwałe. Prowadzisz sklep, warsztat samochodowy, salon fryzjerski, rodzinny pensjonat lub restaurację? W naszej ofercie na pewno znajdziesz gadżety reklamowe dopasowane do swoich potrzeb!

Gadżety reklamowe z nadrukiem – znakowanie

Naszą specjalnością jest znakowanie gadżetów reklamowych – posiadamy rozbudowany park maszynowy, doskonale znamy techniki znakowania i wykonujemy trwałe, piękne nadruki, które sprawią, że ekologiczne gadżety reklamowe staną się prawdziwą wizytówką Twojej firmy. Nasi pracownicy mogą Ci pomóc dobrać technikę idealnie dopasowaną do rodzaju wybranego gadżetu, wielkości zamawianego nakładu oraz efektu, który chcesz uzyskać.

Stanley/Stella – Eko odzież.