Partnerzy

Oto lista działalności przedsiębiorców wybitnych, z którymi 66projekt.pl współpracuje od lat.

Polecamy ich usługi jawnie i z pewnością o jakość wykonywanych usług.

Kolejność alfabetyczna: ADO / ARCYNEON / DO ŚRODKA / PUNKT. / PITBIKE STORE I RAFALIFE I SADY / SEPHIA MED / ZWINNE MIASTO / 61 EGO

ado logo 1

Niezawodny sklep metalowy po sąsiedzku. Robert ma każdą możliwą śrubkę w asortymencie. Zawsze dobrze doradzi i pomoże rozwiązać nawet najtrudniejsze zagwostki remontowe.

ADO ŚRUBY
Ul. Rynek Śródecki 13/14
61-126 Poznań

arcyneon logo

Łukasz to nasz człowiek od reklam świetlnych i neonów. To od nas dostał swoje pierwsze zlecenie na wykonanie neonu i oficjalnie rozpoczął działalność ARCYNEON. Czujemy się niejako mecenasem jego sukcesu i trzymamy za niego kciuki!

Pracownia Arcy Neon
Ul. Sosnowa 3/1
61-160 Poznań (Daszewice)

do srodka

Restauracja Do Środka to nasi sąsiedzi serwujący pyszne azjatyckie potrawy oraz jakżeby inaczej, również nasze Piwko Śródeckie w trzech odsłonach. Jeśli szukacie miejsca z klimatem z ogródkiem na rynku śródeckim to właściwy adres.

RESTAURACJA DO ŚRODKA
Śródka 6
61-125 Poznań 

punkt logo blck

Nasz Dawid od reklam wielkoformatowych. Związany od lat z 66projekt.pl. Znacząca większość wydruków na foliach samoprzylepnych i banerach jest koordynowana przez Punkt. Wszelkie montaże reklam, w tym tych na wysokościach zlecamy właśnie Dawidowi. Nigdy nas nie zawiódł!

Punkt Dawid Sienkiewicz
ul. Powidzka 17, 61-039 Poznań
NIP: 7822854594, REGON 382682147

pitbike store

Jarek z Pitbike Store to człowiek, który wkręcił nas w temat wyścigów mini motocykli. To właśnie u niego zakupiliśmy pierwsze wyścigówki 66racing team. Jeśli chcecie spróbować swoich sił na Pitbike, możecie wypożyczyć je od Jarka przed zakupem.

PIT BIKE STORE
Ul. Stanisława Zwierzchowskiego
61-248 Poznań

logo rafalife 1

Rafał to mistrz nurkowania. On nauczył nas jak zachować się pod wodą zgodnie z nurkowym BHP. Zrobił z nas nurków, a z Nocnego Mirka nawet instruktora, który co rok jeździ z Rafalife na wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicą.

RAFALIFE
ul. Górecka 30
60-201 Poznań

logo sady

Kubę z Browaru Sady poznaliśmy na targach piwnych lata temu. Od razu złapaliśmy wspólne fale. To właśnie w Sadach warzymy nasze “Śródeckie”. Jesteśmy też autorami kilku projektów graficznych etykiet i materiałów reklamowych browaru. Jeśli chcesz stworzyć własne piwko to razem z Kubą ogarniemy dla Ciebie temat.

BROWAR SADY
Ul. Logistyczna 21
62-080 Sady

sephiamed logo

Sephia to nasz drugi rodzinny biznes prowadzony przez Mamę Beatę. Jeśli chcecie zadbać o swój wygląd i samopoczucie, w miejscu na najwyższym poziomie, z najnowocześniejszymi technologiami medycyny estetycznej i profesjonalnym personalem, to zapraszamy.

SEPHIA MED
ul. Armii Krajowej 60
62-035 Kórnik-Bnin

zwinne logo

Zwinne Miasto dostarcza hulajnogi elektryczne dla naszego teamu wyścigowego. Byli też głównym sponsorem w 2022 roku. Jeśli chcecie przejechać się hulajnogą, która przekracza 100km/h i rwie za sobą asfalt, wpadnijcie do showroomu na Świętego Michała.

ZWINNE MIASTO
ul. Św. Michała 43
Poznań

61 ego logo

61 ego czyli Andrzej Krupiński. Autor naszego Szopa Ancymona. Świetny artysta z pracownią w gorącej Barcelonie. Razem z Andrzejem tworzymy Studio Graficzne 66projekt. Andrzej maluje, rysuje, tworzy gry. Wspaniały człowiek.