Zwroty i reklamacje

Staramy się być najlepsi i nie doprowadzać do sytuacji, kiedy konieczny jest zwrot produktu. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i czasem choć bardzo rzadko możemy popełnić błąd, którego nie zauważymy.
Masz prawo oddać towar, który nie został wykonany na indywidualne zamówienie w ciągu 14 dni od dostawy bez podania przyczyny (w przypadku gotowych projektów).
Jeśli zamówiłeś produkt z indywidualnym nadrukiem i nie spełnia on Twoich oczekiwań, napisz do nas maila na info@66projekt.pl. Pomyślimy co z tym fantem zrobić.

Pamiętaj, że główną podstawą reklamacji nadruku jest jego niezgodność z zaakceptowaną przez Ciebie wizualizacją. Zawsze sprawdzaj bardzo dokładnie wszystkie przesłane przez nas symulacje.  Pod względem niezgodności kolorystycznej, błędów w treści w tym błędów stylistycznych i ortograficznych i nieprawidłowości w samej grafice. Decyzję o uznaniu Twojej reklamacji otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych od dostarczenia towaru. Uszkodzony towar odbierzemy na swój koszt. Szkodę naprawimy najszybciej jak to możliwe. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy reklamacyjnych. Zadzwoń, powiedz o co chodzi. Spiszemy formularz za Ciebie.

Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy i dotyczy wyłącznie produktów nieznakowanych na indywidualne zamówienie.Reklamacje ma znakowanie przyjmujemy na odzież niepraną, nieużywaną i nową.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (JANUS + 66projekt.pl Mirosław Bagrowski, ul. Rynek Sródecki 13, 61-126 Poznań, tel: 728961861) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 728 961 861 i opisać sytuację. Nasz pracownik zajmie się resztą.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 150 PLN.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.