od 30szt. - 10% rabatu  I  od 100szt. - 15% rabatu 

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

 • Pendrive Twister PD-6

  28,00 74,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PDslim-16

  33,00 46,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PD-60 Slim

  34,00 44,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PD-61 Slim

  34,00 43,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PD-Slim-6

  31,00 41,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive skórzany PDS – 14

  25,00 90,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PDC7 Karta PCV

  18,50 27,40  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PDc-12 Karta drewniana

  22,91 27,90  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PDC7 Karta Biodegradowalna

  16,00 25,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive PdD7 długopis

  31,00 45,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive drewniany PDW-2

  19,00 43,00  netto Zaprojektuj
 • Pendrive drewniany PDW-4

  20,90 43,90  netto Zaprojektuj
 • Power Bank P324.683 20000 mAh

  350,00  netto Zaprojektuj

Pendrive z logo – praktyczny gadżet reklamowy dla Twojej firmy

Z przenośnej pamięci USB obecnie korzystają praktycznie wszyscy – niezależnie od wieku i wykonywanej pracy. To na pendrivie przenosimy pliki pomiędzy dwoma komputerami, zapisujemy kopie danych, zdjęcia z wakacji, muzykę czy filmy, których nie chcemy przechowywać na twardym dysku. Wykorzystujemy je zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. To sprawia, ze pendrive z logo stanie się doskonałym upominkiem reklamowym, z którego na pewno ucieszy się każdy obdarowany.
Ulotki, broszurki czy kalendarzyki często nie odgrywają już swojej roli, ponieważ stały się powszechne. Obecnie Klienci bardziej cenią praktyczne upominki reklamowe – takie, które mogą wykorzystać na co dzień. Pendrive z nadrukiem to doskonały sposób na spersonalizowany prezent dla stałych Klientów lub kontrahentów czy pracowników firmy. Taki niewielki gadżet reklamowy można wykorzystać w każdej kampanii promocyjnej.
Nadrukowane logo dyskretnie przemyci reklamę marki i przyczyni się do budowy jej wizerunku. Taki gadżet na pewno zostanie doceniony. Osoby, które zostaną obdarowane pendrivem reklamowym, z pewnością będą korzystać z niego na co dzień, co pozwoli mimowolnie promować markę w miejscu ich pracy oraz w środowisku znajomych.

Pendrive z nadrukiem – przekaż istotne informacje

Pamięci USB reklamowe można rozdawać na targach, podczas firmowych eventów, konferencji, branżowych seminariów oraz innych imprez promocyjnych. Co ważne pendrive reklamowe pozwalają zapisać w pamięci upominku promocyjnego interesujące informacje o firmie. Można tutaj umieścić aktualne cenniki, broszury czy katalogi promujące najnowszą ofertę, informacje o promocjach. W ten sposób można dodatkowo promować ofertę firmy. Na konferencjach, szkoleniach czy seminariach na rozdanych pendrivach można zaś umieścić prezentacje, szkice wykładów, podsumowanie warsztatów oraz inne dane. W ten sposób uczestnicy wydarzenia otrzymają jednocześnie drobny upominek od organizatora i wiele cennych informacji.
Pendrive z nadrukiem można wykorzystać również jako praktyczne rozwiązanie do biura. Wystarczy rozdać pracownikom pamięci z logo firmy, które będą im służyć do codziennej pracy i które będą mogli wykorzystać podczas spotkań służbowych (negocjacji, rozmów z Klientami itp.).

Pendrive reklamowe – różne wzornictwo i pojemności

W ofercie przygotowaliśmy zarówno klasyczne metalowe pendrivy reklamowe, jak i designerskie pamięci USB z nadrukiem. Klienci mogą wybrać np. pendrive z logo w kształcie karty, długopisu czy zawieszki do kluczy. Dostępne są również stylowe pendrivy drewniane, które powinny przypaść do gustu nie tylko miłośnikom ekologicznych klimatów. To pozwala dobrać kształty, formy oraz kolory idealnie wpisujące się identyfikację wizualną marki i spersonalizować unikalny gadżet reklamowy. Nadruki możemy wykonać techniką grawerowania, druku cyfrowego, sitodruku, tampodruku czy wytłaczania.
Pamięci USB reklamowe różnią się nie tylko designem, ale także pojemnościami. Dostępne są zarówno ekonomiczne pendrivy mieszczące 1 GB danych, jak szybkie pendrivy z USB 3.0 o pojemności 64 GB. Mniejsze pamięci dobrze sprawdzą się do przechowywania plików tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych, a te bardziej pojemne można wybrać do prezentacji i wszelkiego typu materiałów audiowizualnych (filmów, muzyki).