REALIZACJA GADŻETÓW DLA ORGANIZATORA WYPRAW VOYAGE VENTURE

O KLIENCIE

Klient zajmuje się organizowaniem niezapomnianych podróży, obejmujących bezpieczne wyjazdy rodzinne, wyprawy grupowe dla przyjaciół, oraz ekscytujące wyprawy dla miłośników jazdy terenowej 4×4. Niezależnie czy preferujecie jazdę konną, nurkowanie, trekking, kolarstwo, narciarstwo, pustynne przejażdżki samochodami terenowymi 4×4, z nami każda podróż staje się pełna adrenaliny. Poznacie fascynujące historie miejsc, które odwiedzicie, i zagłębcie się w najbardziej ukrytych zakątkach świata. Firma klienta posiada nie tylko bogatą wiedzę i doświadczenie, ale także wszelkie niezbędne certyfikaty, zapewniające bezpieczeństwo podróży. Współpracują z lokalnymi przewodnikami, którzy ujawniają najbardziej tajemne atrakcje ich regionów, co sprawia, że każda podróż z nimi jest wyjątkowa.

https://voyageventure.pl/o-nas/

OPIS ZLECENIA

Klient zgłosił się do nas z prośbą o realizację gadżetów reklamowych na organizowaną przez siebie wycieczkę do Ameryki Południowej. Zależało mu, aby wszyscy uczestnicy wyprawy wyglądali równo i dało się ich łatwo zidentyfikować podczas wojaży, co by się nie zgubili.

Na początek zostaliśmy poproszeni o poprawienie jakości grafiki, którą dysponował klient. Dokonaliśmy wektoryzacji grafiki rastrowej niskiej rozdzielczości. Dzięki temu klient otrzymał gwarancje, że wydruk na wszelkich gadżetach będzie wyglądał doskonale ostro. Zachowa też taką samą kolorystykę niezależnie od znakowanej powierzchni.

wektoryzacja logo voyage venture

Następnie przygotowaliśmy pakiet wizualizacji na wszystkich produktach z zestawu przygotowanego dla klienta. Po otrzymaniu pełnej akceptacji przeszliśmy do produkcji.

Gadżety były znakowane szeroka gamą metod nadruku dostępną w 66projekt.pl. Metody nadruków dobraliśmy do oferowanych produktów, tak, aby zapewnić ich najlepszą trwałość i odwzorowanie kolorów. Głównie posiłkowaliśmy się w tym przypadku transferem sitodrukowym oraz transferem dtf w przypadku koszulek oraz workoplecaków. Mniejsze gadżety poznakowaliśmy tampodrukiem.

wizualizacje gadzety reklamowe voyage venture

GADŻETY NA WYPRAWIE

gadzety reklamowe voyage venture realizacja 66projekt poznan 1
gadzety reklamowe voyage venture realizacja 66projekt poznan 4
Wspinając się naszymi 4x4 na zbocze wulkanu Batea Mahuida (2000 mnpm)

Wspinając się naszymi 4×4 na zbocze wulkanu Batea Mahuida (2000 mnpm)

Na zdjęciu plecoworek, żel do mycia rąk, pokrowiec na okulary, peleryna z kapturem, zawieszka na bagaż, zestaw ładowarek, długopis z latarką, ochrona RFID na karty oraz koszulka

LISTA PRODUKTÓW Z ARTYKUŁU

 1. Plecak / worek V0951-02 : LINK
 2. Żel do mycia rąk V6649-02 : LINK
 3. Pokrowiec na okulary V8615-02 : LINK
 4. Peleryna z kapturem V0889-02 : LINK
 5. Zawieszka na bagaż V4172-02 : LINK
 6. Zestaw ładowarek V3467-05 : LINK
 7. Długopis z latarką V1475-02 : LINK
 8. Butelka sportowa V0029-02 : LINK
 9. Ochrona RFID na karty P820.523 : LINK
 10. Koszulka 129 BASIC : LINK
 11. Czapka z daszkiem V7183-02 : LINK

–> SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ ODZIEŻ I GADŻETY NA WYPRAWĘ <–

OPINIA KLIENTA


voyage venture logo

“66projekt spisało się na medal. Czas na wykonanie wszystkich gadżetów był krótki. Wszystko dostałem na kilka dni przed wyprawą. Polecam!

Wojtek VV