Odzież reklamowa

Dbasz o wizerunek swojej firmy i zależy Ci na tym aby być rozpoznawalnym?
Sprawdź odzież reklamową z Twoim logo!

Odzież promocyjna to jeden z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych na rynku, pomaga w budowaniu marki. Minęły już czasy kiedy ulotka, gazetki reklamowe i wszelkiego rodzaju standardowe reklamy spełniały swoją rolę. Obecnie najbardziej docenianymi formami promocji są te najsubtelniejsze, budujące pozytywny wizerunek marki.

Odzież reklamowa noszona jest przez lata. To wymarzony gadżet na różnego rodzaju eventy. Koszulki lub czapki z nadrukiem mogą być sprzedawane podczas koncertów zasilając dodatkowo kasę wydarzenia. Jeśli prowadzisz taką działalność jak klub motocyklowy, zespół muzyczny czy grupę rekonstrukcyjną na pewno chcesz, żeby jego członkowie występowali w barwach klubu i byli rozpoznawalni.


Oferujemy wszelkiego rodzaju koszulki z nadrukiem, w szerokiej gamie kolorów, gramatury oraz jakości. Mowa zarówno o klasycznych t-shirtach z nadrukiem jak i koszulkach polo z nadrukiem. Nadruk na koszulce można umieścić na przodzie lub tyle koszulki, ale również na rękawie czy karku. Decyzja o miejscu znakowania należy do klienta i możliwości produkcyjnych.

Oferujemy 4 rodzaje znakowania odzieży: przy dużej ilości rekomendujemy nadruki sitodrukiem. Pojedyncze sztuki koszulek i polo polecamy znakować metodą DTG lub FLEX. Haft komputerowy sprawdzi się przy znakowaniu koszulki polo, polaru, bluzy, softshell czy czapki.

W swojej ofercie mamy również ciepłą odzież promocyjną: kurtki softshell z nadrukiem, polary z haftembluzy z nadrukiem i bluzy z haftemczapki z haftem oraz czapki z nadrukiem;

Przygotowaliśmy również ofertę szerokiego wyboru eleganckich koszul męskich i damskich z haftem komputerowym. Do wyboru zarówno koszule z długim rękawem jak i koszule z krótkim rękawem. Propozycja przede wszystkim skierowana do wszystkich pracujących w biurze, którzy potrzebują koszul firmowych na ważne spotkania biznesowe.
Zapraszamy do Poznania!

 

Zapraszamy do Pracowni 66projekt.pl

ul.Rynek Śródecki 13
61-126 Poland – Poznań