Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Label

  HURT Mikropolar Russel R880M Męski

  88,00  netto

  108,24  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar FLRA 340 Męski

  112,00  netto

  137,76  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar Frosty 527 Męski

  74,00  netto

  91,02  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar JACKET 501 Męski

  54,00  netto

  66,42  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar Russel R870M Męski

  84,00  netto

  103,32  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Mikropolar Russel R883F Damski

  84,00  netto

  103,32  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar Frosty 528 Damski

  63,00  netto

  77,49  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar Jacket 504 Damski

  54,00  netto

  66,42  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar Russel R870F Damskie

  80,00  netto

  98,40  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  HURT Polar JACKET HI-Q 506 Unisex

  73,00  netto

  89,79  brutto

  Zaprojektuj

Polary z logo firmy – wygodna odzież dla Twoich pracowników

Wśród asortymentu przygotowaliśmy polary firmowe w wersji męskiej oraz polarowe bluzy typu unisex, które mogą nosić zarówno panowie, jak i panie. Jest to odzież wierzchnia uszyta z miękkiego i elastycznego materiału, który jest bardzo przyjazny dla skóry, zapewnia pełną swobodę ruchów i w żaden sposób nie utrudnia pracy. Polar z nadrukiem dobrze sprawdzi się nawet dla załogi wykonującej prace wymagające wysokiej precyzji. Polary są bardzo ciepłe, dlatego gwarantują najwyższy komfort termiczny, nawet przy niskich temperaturach (np. w chłodni, mroźni czy na hali produkcyjnej) oraz przy gorszych warunkach pogodowych na zewnętrz.

Uniwersalne wzornictwo sprawia, że polary reklamowe staną się doskonałą odzieżą roboczą, którą można wykorzystać podczas prac drogowych, budowlanych, porządkowych, na kolei, w magazynach, w branży ratownictwa medycznego czy ochroniarskiej. Funkcjonalne i wygodne polary polecamy również dla kierowców, firm spedycyjnych, zakładów mechanicznych, zarządców parkingów czy instytucji poszukujących odzieży dla stróżów lub dozorców. Dodatkowe kieszenie zamykane na zamki błyskawiczne, wzmocnienia na ramionach chroniące przed przetarciami, zewnętrzna powłoka antypilingowa (zabezpieczająca tkaninę przed mechaceniem), ściągacze czy rękawy regulowane rzepami podnoszą komfort i praktyczny charakter dostępnych polarów reklamowych.

Polary z nadrukiem firmowym – znakowanie

Polary z logo firmy to doskonała wizytówka, która pozwala wyróżnić się załodze, dlatego z powodzeniem można je wykorzystać nie tylko jako ciepłą odzież roboczą, ale także podczas eventów reklamowych w plenerze (zwłaszcza w chłodniejsze dni) czy dla pracowników obsługujących branżowe stoiska targowe.

Polary firmowe z nadrukiem dopasowujemy do wymogów Klienta. Bluzy znakujemy techniką trwałego haftu komputerowego. Polary z haftem są uniwersalne i trwałe. Haft pozwoli precyzyjnie nanieść na odzież logo firmy. Polar jest specyficzną tkaniną, dlatego nie zalecamy jego znakowania za pomocą nadruków. Z powodzeniem logotyp można jednak nanieść na naszywki, które doszywane są do odzieży. Polary z nadrukiem firmowym na naszywce sublimacyjnej doskonale sprawdzą się, gdy chcemy nadrukować na odzież nie tylko logo firmy, ale i bardziej skomplikowaną grafikę o wielu drobnych szczegółach oraz kolorach. Połączenie naszywki z haftem pozwala zaś realizować nawet najbardziej nowatorskie pomysły Klientów. Taki polar z nadrukiem to wyróżnik i dodatkowa reklama marki.