Modne i praktyczne gadżety reklamowe na lato

Lato zdecydowanie rządzi się swoimi prawami, również w branży gadżetów reklamowych. W okresie letnim ludzie mają zdecydowanie inne potrzeby i oczekiwania od wykorzystywanych produktów, dlatego warto wziąć to pod uwagę, jeśli planuje się stworzenie spersonalizowanych gadżetów.

Wysokie temperatury a gadżety – co wybrać?

Wybierają letnie gadżety pod uwagę należy wziąć przede wszystkim panujące temperatury. Upały nie wpływają pozytywnie na organizm, dlatego konieczne jest regularne picie wody. A żeby nie zapomnieć o nawadnianiu, warto mieć przy sobie własną butelkę. Szklane butelki sportowe to poręczne rozwiązanie nie tylko dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, ale także dla tych przemieszczających się na piechotę. Natomiast dla osób, które planują dłuższy pobyt poza domem i wiedzą, że konieczne będzie ponowne napełnienie butelki – świetnym rozwiązaniem są butelki filtrujące, które sprawiają, że woda z kranu szybko staje się zdatna do picia.

Obie butelki są lekkie i poręczne, więc ich noszenie nie sprawia żadnych problemów. I co najważniejsze, posiadanie własnej butelki pozwala ograniczyć kupowanie plastiku!

Lato, czyli czas na piknik!

Kiedy lepiej wybrać na piknik z rodziną i przyjaciółmi, jeśli nie w wakacje? To cudowna forma spędzania wolnego czasu, a gadżetów reklamowych idealnych na takie okazje jest cała masa. Pierwsza propozycja to bambusowe pojemniki śniadaniowe z wygodną rączką. Można w nie zapakować dowolne przekąski, a szczelne zamknięcie gwarantuje, że nic z pudełka nie wycieknie. Jedzenie oraz napoje można też przetransportować w przeznaczonych do tego torbach termoizolacyjnych – w zależności od przechowywanych produktów, torby utrzymują niską lub wysoką temperaturę.

A jeśli przynoszenie jedzenia z domu dla niektórych jest mało wygodne, mamy rozwiązanie dla fanów grillowania. Czteroelementowy zestaw do grilla to wszystko, co potrzebne do upieczenia ulubionych kiełbasek lub warzyw.

Modne akcesoria na lato

Nie można też zapominać o dodatkach! Gadżety reklamowe są bowiem nie tylko użyteczne, ale także designerskie – bez problemu można wybrać modne produkty, na których w subtelny sposób zostanie naniesione personalizowane oznaczenie. Do wyboru są nie tylko takie klasyki jak okulary przeciwsłoneczne, ale również bardziej ekstrawaganckie produkty.

Na długie spacery idealne są pojemne worki ze sznurkiem, w których zmieści się butelka z wodą, portfel, telefon i inne niezbędne rzeczy. Na lato polecamy szczególnie worki z kolorowym printem na całej powierzchni, bo takie modele świetnie komponują się z letnimi ubraniami. Z kolei osobom lubiącym biegać lub jeździć na rowerze warto zaproponować saszetki na pasku. Są one na tyle pojemne, że mieszczą wszystkie ważne akcesoria, a przy tym nie zajmują rąk.

Zainteresował Cię któryś z omawianych produktów? A może masz inny pomysł i szukasz profesjonalnego wykonawcy, który dostarczy Ci gadżety reklamowe najwyższej jakości? Skontaktuj się ze specjalistami 66projekt!