Funkcjonalna aranżacja kuchni firmowej – wykorzystaj te gadżety reklamowe!

Gadżety firmowe służą nie tylko do promocji firmy. Pełnią on też ważną rolę wewnątrz organizacji, ponieważ pomagają stworzyć zżytą wspólnotę. Gadżety dla pracowników dają im poczucie przynależności, a także sprawiają, że przyjemniej pracuje im się w biurze. Gadżety można wykorzystać na różne sposoby, a jednym z nich jest oryginalna aranżacja kuchni.

Miejsce spotkań i rozmów

Kuchnia firmowa to nie tylko pomieszczenie do robienia kawy czy odgrzewania posiłków. To właśnie tam często odbywają się wszystkie prywatne rozmowy, a pracownicy z przyjemnością się integrują. Dlatego właśnie tam warto umieścić kilka praktycznych gadżetów z personalizowanymi nadrukami, z których pracownicy będą korzystać z przyjemnością.

Wszystko, co musi być w kuchni

Przy gadżetach reklamowych do biura warto postawić na kuchenne klasyki, z których większość osób korzysta na co dzień również po godzinach pracy. Są to przede wszystkim kubki, bez których nie mogłoby się odbyć żadne poranne spotkanie kawowe. Kubki można spersonalizować na wiele sposobów – wykonując nadruk z logo firmy, imionami pracowników lub ich zdjęciami. Decyzję warto dostosować do kultury organizacyjnej danych firmy, aby mieć pewność, że oznaczenie przypadnie do gustu każdemu.

Ale kubki to nie wszystko! Do wyboru są też znacznie oryginalniejsze gadżety, które z pewnością pozytywnie zaskoczą pracowników. Furorę robią wszelkie bambusowe akcesoria, które nie tylko są bardzo ładne i praktyczne, ale wpisują także się w modę na bycie EKO. Polecamy między innymi:

Produkty z bambusa są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, więc bardzo dobrze sprawdzają się w firmowych kuchniach. Równie przydatne są wszelkiego rodzaju torby termoizolacyjne, w których można przechowywać żywność lub napoje – warto mieć w biurze kilka sztuk takich toreb, na wypadek chociażby wycieczki poza biuro.

Gdzie kupić gadżety reklamowe do kuchni?

Decydując się na zakup gadżetów firmowych zawsze należy zwrócić uwagę na to, jaką techniką dana firma wykonuje oznaczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ ów technika zawsze musi zostać dostosowana indywidualnie, w zależności od powierzchni produktu.

W 66projekt znaczenia są wykonywane za pomocą nadruku UV, tampodruku, sitodruku, greweru laserowego, treansferu, dtg oraz haftu. Dlatego jeśli zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do kontaktu – zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie!