HULAJNOGI Z WŁASNYM LOGO

Szybko i wygodnie

Hulajnogi elektryczne mają niezaprzeczalną zaletę – wygoda. Nie musisz więcej szukać miejsca, żeby zaparkować samochód, ani stać w korkach. Na pewno zaoszczędzi nam to niepotrzebnego stresu i nastawiania się negatywnie przed pracą. Dzięki temu, że nie zajmują dużo miejsca można spokojnie z nimi wsiąść do autobusu, bądź tramwaju. Hulajnogi elektryczne dają nam także możliwość dostania się wszędzie, gdzie możemy iść pieszo. Taki sprzęt przyda się każdemu pracownikowi.

Zero wysiłku

Korzystanie z hulajnogi jest bardzo proste i nie wymaga żadnych uprawnień. Wystarczy przejechać kilka metrów żeby zaprzyjaźnić się ze sprzętem. Dzięki temu, że poruszanie się hulajnogą nie wymaga od nas żadnego wysiłku oraz poruszamy się w pozycji stojącej nie musimy się martwić o pogniecione albo przepocone ubranie.

Ekologiczny transport

Mimo, że przeważnie droga do pracy nie jest długa to decydujemy się na samochód ze względu na małą ilość wygodnych alternatyw. Hulajnogi elektryczne zapewniają czystość środowiska i jazdę z wewnętrznym spokojem, że nie dokładamy swojej cegiełki do zanieczyszczenia powietrza.

Zabawa

Nie próbujmy udawać, że dorosłym nie sprawia frajdy jazda na hulajnodze elektrycznej. Możemy choć na chwilę poczuć się jak dziecko. Taki dojazd na pewno pozytywnie wpłynie na nasze nastawienie do pracy.

Hulajnogi elektryczne z własnym logo? Jak to wygląda?

Wynajmujemy hulajnogi na okres 12 miesięcy. Do tego firma zyskuje  wizerunek eko i przyczynia się do redukcji smogu Ciekawa  opcja jest możliwość obrandowania hulajnóg według waszej identyfikacji wizualnej. Pełną kwotę wynajmu możecie puścić w koszty. Hulajnogi objęte są pełnym serwisem na czas trwania umowy. Dostajecie hulajnogi zastępcze na czas naprawy. Koszt wynajmu wynosi od 200zł do 300zł miesięcznie w zależności od modelu hulajnogi. Po roku oddajecie hulajnogi i wymieniacie je na nowe modele lub kończycie współpracę.