ZESPÓŁ » Studio Graficzne 66projekt Poznań
O projektowaniu logo i budowaniu wizerunku marki.

DARMOWY AUDYT MARKI

Andrzej Krupiński - Arcymistrz Logo - Creative Director

Studio Graficzne ma zaszczyt przedstawić swojego Creative Directora – Andrzeja Krupińskiego, znanego w branży jako ``Arcymistrz Logo``. Jego prace, które obejmują szeroki zakres od logo po kompleksowe identyfikacje wizualne, stanowią kwintesencję innowacji i oryginalności. Z niezwykłym wyczuciem estetyki i odwagą w eksploracji poza utarte ścieżki przekształca tradycyjne podejście do projektowania graficznego, wnosząc do każdego projektu elementy zaskoczenia i świeżości. Jego portfolio, pełne charakterystycznych i pełnych wyobraźni postaci, ujawnia talent do tworzenia historii, które angażują i zostają w pamięci. Jako Creative Director nie tylko nadzoruje proces twórczy w Studiu, ale także inspiruje swoim podejściem do designu, wyznaczając nowe trendy i podnosząc poprzeczkę w dziedzinie projektowania wizualnego. Jego prace zostały docenione w licznych projektach komercyjnych, jak również w przestrzeni miejskiej, gdzie murale ożywiają przestrzeń publiczną, tworząc unikalne wizualne doświadczenia dla społeczności.

andrzej krupinski grafik 66 studio graficzne poznan case-study-parallax-png-1

Andrzej Krupiński – Mistrz Innowacji w Designie

Studio Graficzne ma zaszczyt przedstawić swojego Creative Directora – Andrzeja Krupińskiego, znanego w branży jako “Arcymistrz Logo”. Jego prace, które obejmują szeroki zakres od logo po kompleksowe identyfikacje wizualne, stanowią kwintesencję innowacji i oryginalności.

Z niezwykłym wyczuciem estetyki i odwagą w eksploracji poza utarte ścieżki przekształca tradycyjne podejście do projektowania graficznego, wnosząc do każdego projektu elementy zaskoczenia i świeżości. Jego portfolio, pełne charakterystycznych i pełnych wyobraźni postaci, ujawnia talent do tworzenia historii, które angażują i zostają w pamięci.

Jako Creative Director nie tylko nadzoruje proces twórczy w Studiu, ale także inspiruje swoim podejściem do designu, wyznaczając nowe trendy i podnosząc poprzeczkę w dziedzinie projektowania wizualnego. Jego prace zostały docenione w licznych projektach komercyjnych, jak również w przestrzeni miejskiej, gdzie murale ożywiają przestrzeń publiczną, tworząc unikalne wizualne doświadczenia dla społeczności.

Poznaj zespół Arcymistrza

Wiedz, że nawet on, bez zespołu nie zrobiłby zbyt wiele.

Sebastian Bagrowski

CEO & Web Developer

Maester pracowni Arcymistrza. Służy wiedzą w prowadzeniu działań zespołu padawanów. Ma bezpośredni kontakt z Królem. Posiadł też tajemną wiedzę tworzenia stron i sklepów internetowych.

Damian Florkowski

DTP Ninja & Account Manager

Frontman pracowni Arcymistrza. Lubi mówić o sobie jak o III filarze firmy. Pewny siebie i produktów, które oferuje. Prawdziwy kocur relacji biznesowych. Zjadł zęba na przygotowywaniu projektów do druku.

aniaFace aniaFace

Ania Dziewiątka

Marketing Specialist

Nasza Specjalistka od marketingu. To od niej zależy co jest napisane i pokazane na temat Pracowni 66 w online. To z Anią piszecie na naszych social mediach.

Marcin Kłos

Head of Sales

Dobra dusza. Serce pracowni. To Marcin dba o to, aby wszystko grało w relacjach z klientami i dostawcami. Od niego zależą losy Waszych zamówień na odzież i gadżety reklamowe.

m
Zamów bezpłatną konsultację

  Zastanawiasz się, o co możesz zapytać?

  O to kilka propozycji:

   

  1. Czy możecie ocenić moje aktualne logo?
  2. Czy możecie ocenić moją identyfikację wizualną?
  3. Czy moja strona internetowa jest dobra?
  4. Czy odpowiednio komunikuję się z klientami?
  5. Ile mniej więcej kosztują Wasze usługi?

   

  Chętnie przyjrzymy się Twojej firmie. Możesz liczyć na niezobowiązującą opinię, a nawet wstępne wskazówki poprawy Twojego wizerunku, o ile okażą się potrzebne. Zostaw numer. Zadzwonimy.


  Pracownia 66projekt.pl
  Rynek Śródecki 13
  61-126 Poznań
  Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
  studio@66projekt.pl
  +48 728 961 861