Nadruki na odzieży reklamowej Poznań

Sitodruk

jest to metoda druku znana od tysięcy lat, która pochodzi z Dalekiego Wschodu. Pomimo, iż sitodruk jest jedną z najstarszych technik, to do dziś uznawana jest za najpopularniejszą i najbardziej trwałą metodę zadruku m.in. odzieży reklamowej. Metoda sitodruku charakteryzuje się nakładaniem farby przy użyciu specjalnie naświetlonych sit. Nadruk sitodrukiem można wykonać z różnego rodzaju farb – wodnych, plastizolowych czy wywabowych. Sitodruk pozwala na sporą dowolność jeżeli chodzi o estetykę i indywidualność nadruku. Nie ma ryzyka nałożenia błędnych kolorów w nadruku sitodrukowym, ponieważ proces produkcji dostosowuje się do kolorów pantone projektu, a sita przepuszczają tylko pożądany kolor.

Finalna cena nadruku uzależniona jest od ilości zamawianych sztuk, ale również od ilości kolorów użytych w projekcie – im większe zamówienie, tym cena jednostkowa nadruku wypada korzystniej. Aby racjonalnie podejść do tematu wymagane jest zamówienie minimum 20 sztuk w jednym kolorze. Przy nadrukach wielokolorowych wymagane jest zamówienie 50 sztuk odzieży. Dysponujemy karuzelami sitodrukowymi znakującymi w maksymalnie 9 kolorach. W przypadku bardziej złożonych projektów nasz grafik wykonuję tzn. separacje sit dostosowując projekt do możliwości produkcyjnych sitodruku.

Sitodruk wykonujemy w Poznaniu. Termin realizacji zazwyczaj wynosi 7-14 dni roboczych w zależności od okresu i zlecanego nakładu.

wytrzymałość na pranie i użytkowanie
uniwersalność (możliwość druku na wszelakich tekstyliach
indywidualność w doborze kolorów (max. 9)
atrakcyjna cena (przy nakładzie min.20szt)

wymagany jest identyczny projekt dla całego nakładu
przejścia tonalne opłacalne powyżej 50 sztuk
nadruk niemożliwy na polarach, grubych bluzach, bluzach rozpinanych

sitodruk-poznan-3
nadruk-sitodruk-poznan-4
nadruk-sitodruk-poznan-2
nadruk-sitodruk-poznan


Haft komputerowy

haft jest to metoda zdobienia znana od pokoleń. Uznany jest za najbardziej elegancką i prestiżową metodę znakowania odzieży i tekstyliów. Początkowo haft komputerowy był wykonywany ręcznie, dziś już komputerowo. Metoda haftu komputerowego polega na wyszyciu na materiale za pomocą igły i wysokogatunkowych nici, ustalonego wcześniej wzoru. Im grubszy materiał, na którym wyszywamy nasz projekt tym dokładniejszy otrzymamy haft.

Haft komputerowy wykonujemy w Poznaniu. Czas realizacji to 7 do 14 dni roboczych w zależności od okresu i zleconego nakładu.

nieograniczone możliwości wykonania wzorów i kolorów
bardzo trwała metoda znakowania
znakowanie estetyczne i eleganckie
stosunkowo niska cena przy niewielkim hafcie
metoda idealna do zdobienia polarów, ręczników, czapek itp.

możliwości wykonania przejść tonalnych
wysoki koszt przy gabarytowych haftach.

haft-komputerowy-poznan-6
haft-komputerowy-poznan-3
haft-komputerowy-poznan-2
haft-komputerowy-poznan


Flex & Flock 

metoda znakowania, która polega na wgrzewaniu wcześniej przygotowanego wzoru ze specjalnych folii Flex lub Flock na tkaninę. Folie wycinane są ploterem tnącym według zaprojektowanego wzoru, następnie wyciągany zostaje docelowy napis, kształt itp. Folia Flex – cienka, gładka folia. Folia Flock – raczej grubsza, strukturą przypominająca „meszek”. Metoda znakowania opłacalna już od 1 koszulki – brak kosztów przygotowalni i w całości kryję materiał, na którym został umieszczony.

Nadruki Flex & Flock wykonujemy na miejscu w Poznaniu. Czas realizacji to zazwyczaj 3 do 7 dni roboczych. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w ciągu 1 dnia.

bardzo trwałe znakowanie
wysokie krycie oraz wyrazista krawędź nadruku

czasochłonny przy większych nakładach
brak przejść tonalnych

nadruk-flock-poznan
nadruk-flex-poznan-bluza2
nadruk-flex-poznan-bluza
nadruk-flex-poznan-3


DTG

(Direct To Garment) – druk cyfrowy, który jest jedną z najbardziej innowacyjnych metod w dzisiejszych czasach. Jej działanie można porównać do zwykłej drukarki atramentowej tylko zamiast kartki papieru nadrukiem kryjemy koszulkę Dzięki DTG mamy nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o projekt. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą znakować niskie nakłady odzieży w wielu kolorach. Nadruki cyfrowe to najlepsza alternatywa metoda dla sitodruku.

Nadruki cyfrowe na odzieży wykonujemy w Poznaniu. Standardowy czas realizacji to 3 do 7 dni roboczych. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać nadruki w 1 dzień.

przygotowania projektu (zdjęcie, tapeta, rysunek itp.)
atrakcyjny cenowo dla indywidualnych zleceń (opłacalny od 1szt.)
możliwość wykonania nawet skomplikowanej i nasyconej kolorami grafiki
złożoność projektu nie wpływa na cenę nadruku

[service icon=”fa fa-thumbs-down” title=”MINUSY DTG” description=”brak możliwości druku według pantone;
najlepiej sprawdza się na tkaninach naturalnych 100% bawełna
” animation=”pulse”]

nadruk-dtg-poznan-3
nadruk-dtg-poznan-2
nadruk-dtg-poznan