Klientom planującym stworzenie własnego brandu odzieży proponujemy oznaczenia koszulek własną metką. Zazwyczaj wgrzewamy logo w wewnętrzną stronę koszulki na wysokości karczku. Wykonujemy również metki satynowe z nadrukiem sublimacyjnym oraz metki żakardowe. Na życzenie klienta możemy zaprojektować, wydrukować i przywiązać do koszulek metki kartonowe na sznurku ekologicznym. Choć brandowanie dotyczy głównie gadżetów jest sporo gadżetów reklamowych, które również możemy “ometkować” np. smycze, torby, maskotki i inne. Są cztery rodzaje metek jakie w 66projekt.pl wykonujemy.

Dzięki temu produkt będzie unikalny, ponieważ jak wiadomo własna metka jest czymś co bardzo mocno się liczy się w dzisiejszym świecie nie tylko mody, ale również gadżetów. Mogłoby się wydawać, że personalizacja i dołożenie małej rzeczy do własnego produktu nie jest istotna. Właśnie wręcz przeciwnie. Podczas gdy klient/kupujący produkt zobaczy, że jest on obrandowany czymś innym niż metka producenta danego produktu zauważy, że zostało włożone o wiele więcej pracy w dany produkt, niż samo przygotowanie oraz wykonanie.

Jak powszechnie wiadomo każdy człowiek ocenia początkowo po okładce. Produkt, na którym zobaczy personalizowaną metkę, ma o wiele większe szanse na to, że odbiorca go kupi. Dzięki temu kupujący widzi gdzie został on wyprodukowany, przez kogo. Nasza firma 66projekt oferuje personalizacje metek zgodnie z życzeniem klienta. W dzisiejszych czasach ekologia jest bardzo ważnym elementem życia w społeczeństwie, wiec żeby dostosować się do ram czasowych, oferujemy również metki kartonowe, które są przyczepiane do produktów ekologicznym sznurkiem. Każdy rodzaj metek, które oferujemy jest trwały. Można na niej umieścić bardzo ważne elementy np. w jakiej temperaturze prać czy też jak prasować żeby nie zniszczyć gadżetu.

SITODRUKOWA
ŻAKARDOWA
SATYNOWA

KARTONOWA