fbpx
 

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych to jeden z czterech filarów oferty 66projekt.pl. Staramy się, aby nasze strony były przyjemne w odbiorze dla przeglądającego. Tworzymy strony proste i czytelne. Zależy nam, aby Twój klient znalazł potrzebne informacje, w krótkim czasie i nie opuszczał strony przed wykonaniem odpowiedniej konwersji takiej jak zakup czy wypełnienie formularza.

Twoja strona będzie wyglądała fantastycznie na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Zoptymalizowany kod pomoże w dalszych działaniach związanych z pozycjonowaniem w Google. Wszystkie strony opieramy o intuicyjny system CMS – WordPress dzięki któremu, będziesz mógł sam zarządzać treściami: dodawać strony, wpisy i zdjęcia…

W czym możemy pomóc?

66projekt-strony-internetowe

Landing Page

Mała i skuteczna strona internetowa, której celem jest osiągnięcie konkretnego celu takiego jak sprzedaż produktu czy pozyskanie danych kontaktowych klienta.

Social Media

Powierz nam działania na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Youtube. Twoja marka stanie się rozpoznawalna.

Pozycjonowanie

Sprawimy byś stał się widoczny w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Przeprowadzimy również kampanie Google Adwords.

Strony internetowe

Od małych wizytówek firmowych po duże portale informacyjne. Cechy charakterystyczne: szybkość działania, czytelność, responsywność.

Sklepy internetowe

Tworzymy platformy, które zarabiają dla Ciebie pieniądze. Uwolnij się od schematu pracy 9-17. Wejdź do świata ecommerce i bądź bogaty w nowy sposób.

Blogi firmowe

Content! Obecnie treści na stronie są najlepszym wsparciem dla pozycjonowania strony w Google. Nie pozwól by wyprzedziła Cię konkurencja.

Biuro 66projekt.pl
Ul. Katowicka 11A/U2
61-131 Poznań

tel. +48 606 645 207
biuro@66projekt.pl

Pracownia 66projekt.pl
Ul. Rynek Śródecki 13
61-126 Poznań

tel. +48 728 961 861
info@66projekt.pl