STRONY INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych to jeden z czterech filarów oferty 66projekt.pl. Staramy się, aby nasze strony były przyjemne w odbiorze dla przeglądającego. Tworzymy strony proste i czytelne. Zależy nam, aby Twój klient znalazł potrzebne informacje, w krótkim czasie i nie opuszczał strony przed wykonaniem odpowiedniej konwersji takiej jak zakup czy wypełnienie formularza.

Twoja strona będzie wyglądała fantastycznie na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Zoptymalizowany kod pomoże w dalszych działaniach związanych z pozycjonowaniem w Google. Wszystkie strony opieramy o intuicyjny system CMS – WordPress dzięki któremu, będziesz mógł sam zarządzać treściami: dodawać strony, wpisy i zdjęcia…

W czym możemy pomóc?

66projekt-strony-internetowe

Landing Page

Mała i skuteczna strona internetowa, której celem jest osiągnięcie konkretnego celu takiego jak sprzedaż produktu czy pozyskanie danych kontaktowych klienta.

Social Media

Współpracujemy z wiodącymi specjalistami od mediów społecznościowych. Powierz nam działania na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Youtube.

Pozycjonowanie

Współpracujemy z autoryzowanymi specjalistami SEO/SEM. Twoja strona będzie widoczna w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Przeprowadzimy również kampanie Google Adwords.

Strony internetowe

Od małych wizytówek firmowych po duże portale informacyjne. Cechy charakterystyczne: szybkość działania, czytelność, responsywność.

Sklepy internetowe

Tworzymy platformy, które zarabiają dla Ciebie pieniądze. Uwolnij się od schematu pracy 9-17. Wejdź do świata ecommerce i bądź bogaty w nowy sposób.

Blogi firmowe

Content! Obecnie treści na stronie są najlepszym wsparciem dla pozycjonowania strony w Google. Nie pozwól by wyprzedziła Cię konkurencja.

Biuro 66projekt.pl
Ul. Katowicka 11A/U2
61-131 Poznań

tel. +48 606 645 207
biuro@66projekt.pl

Pracownia 66projekt.pl
Ul. Rynek Śródecki 13
61-126 Poznań

tel. +48 728 961 861
info@66projekt.pl