Smycze reklamowe, czyli klasyka gadżetów reklamowych

Są takie gadżety, które znają wszyscy. Są one praktyczne, ładne i przydają się w każdej branży. Do tej grupy można zaliczyć smycze reklamowe, które są prawdziwą klasyką!

Fenomen smyczy reklamowych

Dlaczego smycze reklamowe stały się tak popularne? Powodów jest kilka, ale nie bez znaczenia jest przede wszystkim ich ogromna uniwersalność i funkcjonalność. Ze smyczy może korzystać każdy – księgowy, budowlaniec czy marketingowiec. Dzięki temu smycze świetnie sprawdzają się jako prezent dla kontrahentów lub pracowników, ponieważ nie ma osoby, której nie przypadłyby one do gustu i nie ułatwiłyby pracy.

Smycze na każdą okazję – zareklamuj swoją firmę!

Uniwersalizm tych gadżetów przejawia się także w tym, że można wykorzystać je podczas różnych imprez branżowych, konferencji czy szkoleń. W takich sytuacjach odgrywają one niejako rolę wizytówki firmy, a tym samym wpływają na jej rozpoznawalność i pomagają budować wizerunek. Jak wypromować się z ich pomocą?

Wystarczy zadbać o odpowiednią personalizację. Na smyczach można wykonać nadruk (w postaci logo czy napisu), który będzie kojarzył się bezpośrednio z firmą. Tak przygotowane smycze można podarować w prezencie lub rozdać jako gratis podczas wspomnianych już eventów. Taki zabieg daje gwarancję, że osoba korzystając ze smyczy automatycznie będzie kojarzyć ją z Twoją firmą.

Jakie smycze reklamowe wybrać?

Rynek obfituje w praktyczne zawieszki reklamowe różnego typu. Którą smycz wybrać? To zależy! Do najpopularniejszych można zaliczyć między innymi:

smycz z klamrą

Wszystkie z nich są tak samo funkcjonalne, dlatego podczas wyboru warto kierować się przede wszystkim swoim gustem i wyobrażeniem o nadruku – im dłuższa smycz, tym oczywiście większa powierzchnia reklamowa.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze smyczy reklamowych, a do tego zależy Ci na najwyższej jakości oznaczenia, zapraszamy do współpracy ze specjalistami 66projekt!