Rebranding logo dla Wojkiewicz Budownictwo

Ostatnio pomogliśmy firmie Wojkiewicz Budownictwo w odświeżeniu jej wizerunku. Studio graficzne 66projekt zaproponowało nowe logo. Jak zwykle staraliśmy się nawiązać w jakiś sposób do oryginału. Nie mogliśmy jednak użyć oklepanych daszków. To nie czas na oczywiste symbole w logo. Dachy symbolizuje więc wielka litera W. Jest to pierwsza litera nazwiska właściciela. Z uwagi na fakt, że firma swoją ofertą wykracza poza budownictwo zachęciliśmy właściciela do rezygnacji z użytego w oryginale słowa “budownictwo”. Tak, aby logo było bardziej uniwersalne.

Branding biura litery przestrzenne plexi styrodur 3D
Wizytówki dla firmy budowlanej Wojkiewicz

Nowa strona internetowa

Firma miała stronę internetową wykonaną na darmowym kreatorze. Nie dysponowała nawet własną domena krajową. Wykupiliśmy domenę wojkiewicz.pl, wykonaliśmy nową responsywną stronę internetową i założyliśmy skrzynki mailowe dla pracowników firmy. Planowane są działania z zakresu pozycjonowania na lokalnym rynku.

strona internetowa dla wojkiewicz budownictwo

Odzież reklamowa dla firmy budowlanej

Jak zwykle przy projektowaniu marki proponujemy również pakiet odzieży i gadżetów reklamowych dopasowanych do branży klienta. W tym przypadku postawiliśmy na widoczność pracowników. Ubierając ich w jaskrawe bluzy i kaski z logo klienta.

Bluzy z nadrukiem dla firmy budowlanej Wojkiewicz
kaski z nadrukiem dla firmy budowlanej Wojkiewicz

Gadżety reklamowe dla firmy budowlanej

Klient otrzymał również rozwijane miary i noże do tapet dla pracowników. Klientom po zakończeniu remontu będzie wręczać eleganckie srebrne breloczki do kluczy ze swoim grawerem.

miary  z logo dla firmy budowlanej Wojkiewicz
noże do tapet z logo dla firmy budowlanej Wojkiewicz
Breloki do kluczy z grawerem dla firmy budowlanej Wojkiewicz

Zamów identyfikację dla swojej firmy

Jeżeli chciałbyś porozmawiać o rebrandingu dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu. Napisz na studio@66projekt.pl lub zadzwoń pod numer 728961861. Zachęcamy też do wypełnienia briefu kreatywnego, który pomoże nam w pracy nad Twoim nowym logo.

Więcej realizacji znajdziesz na stronie poznańskiego studia graficznego 66projekt https://www.66projekt.pl/studio-graficzne-66projekt-pl/