Projekt logo

66projekt.pl to także studio graficzne. Chętnie podejmujemy się rebrandingu logo oraz identyfikacji wizualnych naszych stałych klientów, Zależy nam, aby nasi klienci komunikowali się zgodnie z aktualnymi trendami. Chcemy, aby nowe logo było uniwersalne, wyglądało dobrze w różnych metodach znakowania oraz na różnych nośnikach reklamowych. Takie naszym zdaniem jest nowe logo firmy Progarden Wojkiewicz zajmującej się zakładaniem ogrodów przydomowych.

projektowanie logo grafik poznan 1
Projekt Logo

Stare logo było naszym zdaniem trafione zębem czasu. Zbyt oczywiste. Problematyczne przy znakowaniu niektórych przedmiotów z uwagi na nachodzące na siebie kolory. Nie dało się wykonać go za bardzo w monochromacie. Wykorzystaliśmy więc elementy starego logo zostawiając sam kształt dachu oraz listki zamknięte w nowocześniejszej formie.

Branding biura

Prezentacja logo klienta obrazuję jak logo będzie wyglądać na nośnikach wielkoformatowych. W tym przypadku zaproponowaliśmy logo wykonane z przestrzennego styroduru z licem wykonanym z plexi dla podbicia efektu wow.

progarden new logo on the wall tagline
Branding lokalu
Logo styrodur + plexi

Projekt oklejenia auta

Klient jeździ na realizację samochodami typu bus. Auta stoją zaparkowane zazwyczaj przy posesji, w której akurat trwa realizacja ogrodu. Warto wykorzystać je jako nośnik reklamy. Wszyscy na ulicy wiedzą wtedy kto dba o ogród sąsiada.

projekt auta mockup 2
Projekt floty
Folia kanalikowa

Projekt druków firmowych

Wizytówki wykonane w foliowaniu typu Soft Touch są przyjemne w dotyku niczym aksamit. Pattern wykonany w technice druku UV będzie elegancko mienił się w słońcu. Takie wizytówki to powód dla dumy dla przedsiębiorcy.

wizytowki progarden
Wizytówki firmowe
Soft Touch + UV

Projekt odzieży roboczej

Zaprojektowaliśmy dla klienta komplet odzieży roboczej między innymi ogrodniczki, koszulki, bluzy oraz czapki z siatką typu trucker. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownikom firmy będzie chłodniej w głowę podczas prac ogrodowych w upalne letnie dni.

czapka reklamowa projekt
Czapka robocza
Siatka Trucker

Projekt gadżetu reklamowego

Wymyśliliśmy gadżet, który klient mógłby zostawiać swoim klientom w podziękowaniu. Uznaliśmy, że karmnik dla ptaków ozdobi wykonany ogród i będzie swoistym znakiem rozpoznawczym realizacji firmy Progarden Wojtkiewicz.

karminik dla ptakow z logo 4
Gadżet reklamowy Karmnik dla ptaków

Zamów rebranding dla swojej firmy

Jeśli spodobała się Tobie ta realizacja i chciałbyś porozmawiać o rebrandingu dla Twojej firmy. Napisz na info@66projekt.pl lub zadzwoń pod numer 728961861. Zachęcamy też do wypełnienia briefu kreatywnego, który pomoże nam w pracy nad Twoim nowym logo.

Jeśli chcecie poznać naszego klienta bliżej, wpadnijcie na