REALIZACJA ODZIEŻY DLA ORGANIZATORÓW WYŚCIGÓW MOTOCYKLOWYCH DUSZAN TEAM

DUSZAN TEAM dd 2011 zajmuję się doskonaleniem techniki jazdy motocyklem, dla każdego kto kocha motocykle, przez pretendentów do Pucharu Polski po zawodników oraz dzieci. Mirek ze swoim zespołem są również organizatorami Motocyklowych Mistrzostw Śląska.

Sam miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniach u Duszana i gorąco polecam. Świetna zabawa, klimat podczas weekendu na torze, pobudki z królem Julianem. Coś pięknego. Do tego oczywiście mega umiejętności, które przydają się nie tylko na torze, ale i na ulicy.

Naszym zadaniem było ubranie członków zespółu Duszana, w taki sposób, aby byli łatwo rozpoznawalni na torze. Ważnym aspektem była też widoczność obsług toru, która podnosi bezpieczeństwo. Padło więc na neonowo zielone polary, koszulki Fullprint, kamizelki. Nie zabrakło również czapeczek, które świetnie promują markę na głowach zawodników. Na padoku można też trafić na leżaki naszej produkcji i wiele innych gadżetów.

polary czapki motocyklowe
polary czapki motocyklowe

Więcej o szkoleniach i wyścigach Duszan Team tutaj: https://www.duszanteam.pl

LISTA PRODUKTÓW Z ARTYKUŁU

  1. Polar Frosty: LINK
  2. Czapeczka wyścigowa z daszkiem: LINK
  3. Czapka na chłodne poranki Arctic: LINK
  4. Koszulka Fullprint Performance: LINK

OPINIA KLIENTA


logoplaingray

“Z Sebastianem poznaliśmy się kilka lat temu podczas organizowanego przez nas szkolenia w Kisielinie. Zagrało i od tamtej pory współpracujemy w zakresie dostaw odzieży i gadżetów dla naszego teamu. Polary są super, domawiamy co roku koleinę. Ostatnio byliśmy mega zadowoleni z koszulek Fullprint Performance, które są bardzo przewiewne co jest zbawieniem na rozgrzanym torze.”

Sabina Duszan Team