Serwus! Jestem Adek.

Adus Kejter 1

Pracuję dorywczo w 66projekt. Mogliście spotkać mnie pod biurkiem w śródeckiej pracowni, na wyścigach 66racing team, a nawet na integracjach firmowych w górach i nad morzem (raz nawet zostałem przemycony bez wiedzy właścicieli obiektu i musiałem się kitrać). Pracuję też zdalnie z Sebą w plenerze i w domu. Wwiercam w niego wzrok, żeby robił przerwy od komputera, bo i tak już jest przez to pudełko ślepy. Mówi, że jestem najpiękniejszy i najmądrzejszy. Uczę go i inspiruję. W sumie nie wiem, jak to robię, samo wychodzi. Ważne, że on tak myśli 😉

szarpak dla psa kejter 1

Seba razem z Weroniką z Nad Zwierzakiem stworzył logo z moją postacią, żeby podziękować mi za ostatnie 2,5 roku wspólnej pracy. Ma plan uruchomienia produkcji akcesoriów dla zwierząt. Zacznie od akcesoriów dla psów takich, jak ja, silnych i usportowionych. Smycze krótkie i do biegania, obroże, szelki, szarpaki i gryzaki najwyższej jakości. Ma chłop doświadczenie w tym, co wytrzymuje te legendarne 3 tony nacisku w pysku (swoją drogą największa stereotypowo bzdura na mój temat) i ciąg potężnego byka (to akurat prawda).

smycz kejter 1

Zysk ze sprzedaży akcesoriów zostanie w dużej mierze przeznaczony na działanie fundacji i schronisk ratujących psy podobne do mnie przed złymi ludźmi. Jestem z adopcji, odebrany interwencyjnie. Takich, jak ja, są w Polsce tysiące. Przywiązanych do drzew, porzuconych na drodze, katowanych w pseudo hodowlach, zapomnianych.

logo kejter 1

To będzie największy stały projekt charytatywny w naszej firmie.

We promise

Seba 🖐️

Adek 🐾

TTB PoznańAmstaffy NiczyjeRatujemy Koty Z PółwiejskiejNad Zwierzakiem