Praktyczne gadżety reklamowe – co przydaje się w pracy biurowej?

Ogromną zaletą gadżetów reklamowych jest ich wielozadaniowość. Po pierwsze, jest to genialna metoda promocji firmy. Po drugie, gadżety z powodzeniem mogą zostać podarowane jako prezent pracownikom lub kontrahentom. I po trzecie, co jest szczególnie ważne dla osób lubiących praktyczne produkty, z gadżetów można korzystać na co dzień, bo potrafią bardzo ułatwić pracę.

Produkty papiernicze do biura

Nie da się ukryć, że jest to podstawa dla każdego pracownika biurowego. Piękna papeteria czy długopisy mogą umilić pracę, a praktycznych gadżetów nigdy za wiele. Wybierając więc produkty reklamowe, warto zwrócić uwagę między innymi na klasyczne notatniki, ale też na coś bardziej rozbudowanego – świetnym rozwiązaniem są między innymi specjalne zestawy, które składają się z karteczek samoprzylepnych i pojemników na przybory. A jeśli klasyczny organizer wydaje się zbyt nudny, zawsze można postawić na bardziej nowoczesny model, składający się dodatkowo z ładowarki bezprzewodowej.

Elektroniczne gadżety reklamowe do biura 

Zainteresował Cię wspomniany organizer z ładowarką? To nie wszystko! Gadżety elektroniczne to prawdziwy hit i decyduje się na nie coraz więcej firm. Z tego względu oferta stale się rozrasta, a oznaczenie można wykonać na dowolnym sprzęcie.

Bardzo popularne stały się przede wszystkim powerbanki, których kształt pozwala na zgrabne umieszczenie na nich logo firmy. Poza tym w zapomnienie nie odchodzą także pendrive’y, które od lat królują na wszelkiego rodzaju konferencjach – i choć przez niektórych jest to uważane za oklepane rozwiązanie, to trzeba przyznać, że pendrive’y w biurze zawsze się przydadzą.

Ostatni gadżet elektroniczny to słuchawki bezprzewodowe. Jest to zbawienie dla wszystkich osób lubiących pracować w skupieniu. Słuchawki pozwalają na skuteczne odcięcie się od otoczenia, a dodatkowo wyglądają bardzo stylowo.

Praktyczne smycze reklamowe

Jeśli pracownik musi korzystać z kluczy lub elektronicznej karty do biura, z pewnością zależy mu, aby mieć je zawsze pod ręką. Wygodnym sposobem jest przyczepienie ich do smyczy i noszenie na szyi. Dzięki temu szanse na zgubienie są minimalne. Jeśli natomiast problemem jest odnalezienie kluczy w torebce, pomóc może brelok, który od razu będzie rzucał się w oczy.

Zdrowe odżywianie w biurze? Bez problemu!

Przynoszenie do pracy własnego lunchu to dla wielu osób bardzo wygodne rozwiązanie. Warto więc wziąć to pod uwagę i wybrać  gadżety reklamowe, które się do tego przydadzą. Niezawodne są między innymi różne pudełka śniadaniowe w zestawie ze sztućcami. Na wieczku bez problemu można nadrukować logo firmy, więc jeśli pracownik będzie z niego korzystał poza biurem, wpłynie to pozytywnie na rozpoznawalność marki.

Równie praktyczne są torby termoizolacyjne, które sprawdzają się zimą lub podczas upałów. Zapakowane do nich jedzenie lub picie utrzymuje swoją temperaturę nawet podczas ośmiogodzinnej pracy biurowej.

Zainteresowała Cię któraś z naszych propozycji? Już teraz sprawdź ofertę 66projekt i zamów gadżety biurowe z własnym nadrukiem!