Pomysł na identyfikacje INFOTEC CNC

Otrzymaliśmy zadanie przygotowania propozycji gadżetów i odzieży reklamowej dla firmy Infotec CNC. Właściciel firmy jest kierowcą wyścigowym. Firma zajmuję się produkcją frezarek CNC. Uznaliśmy, że ostre kształty grafiki będą nawiązywać do branży klienta oraz pasji właściciela. Grafikę można przenieść od razu na samochód rajdowy i wygrywać w barwach firmy.

Projekt długopisu z pendrive

infotec dlugopis pendrive karta
Długopisy z pendrive typu karta

Projekt czapki reklamowej

Długopisy reklamowe nie muszą być nudne. Nadruk na skuwce, kolory pod identyfikacje klienta. Dodatkowo pendrive karta z ofertą firmy i nietypowy gadżet reklamowy gotowy. Takie cuda są możliwe tylko z RittenPen. Producentem długopisów od 1928, z którym 66projekt.pl współpracuję.

infotec czapki 1
Czapeczki Fullprint z nadrukiem na daszku

Projekt koszulki polo

Czapki reklamowe Fullprint z nadrukiem na daszku to coś nietypowego. Produkt dostępny na zamówienie od 500szt. Produkcja indywidualna. To nie są tanie rzeczy, ale warte swojej ceny 🙂

infotec koszulka polo fullprint 2
Koszulki polo fullprint z bawełny Lacoste

Koszulki Polo FullPrint dostępne od 100szt. Polska produkcja. Wykonane z bawełny Lacoste. Coś oryginalnego i niebanalnego. Produkt Premium.


Zamów identyfikacje dla swojej firmy

Jeśli spodobała się Tobie ta realizacja i chciałbyś porozmawiać o rebrandingu dla Twojej firmy. Napisz na info@66projekt.pl lub zadzwoń pod numer 728961861. Zachęcamy też do wypełnienia briefu kreatywnego, który pomoże nam w pracy nad Twoim nowym logo.

Jeśli chcecie poznać naszego klienta bliżej, wpadnijcie na