Podarunki w branży budowlanej – czym obdarować klienta?

Jedną z podstawowych zasad w doborze prezentów dla klientów jest dostosowanie ich do specyfiki branży. To bardzo ważny aspekt, o którym niestety wielu zapomina, a który może znacząco wpłynąć na zadowolenie klienta. W tym artykule znajdziesz inspiracje dla branży budowlanej!

Praktyczne gadżety reklamowe dla klientów

Pierwszą kategorią prezentów są wszelkiego rodzaju gadżety. Branża budowlana charakteryzuje bardzo praktycznym podejściem, więc pracownicy z tego obszaru cenią przede wszystkim upominki, które przydają im się na co dzień.

Podstawą są oczywiście wszelkiego rodzaju notesy – klasyczne notatniki lub profesjonalne zestawy, które zawierają nie tylko notes, ale też długopis, linijkę i karteczki samoprzylepne. Te produkty pozwalają na bieżące zapisywanie niezbędnych informacji, takich jak przeróżne parametry, więc nigdy ich za wiele. A jeśli mowa o notesach, warto wybrać także elegancki zestaw piśmienny składający się z długopisu i ołówka.

Zestaw piśmienny, długopis i ołówek
Zestaw piśmienny, długopis i ołówek

Co poza tym? Papierowy piórnik do przechowywania przyborów, kalendarz do zapisywania terminów realizacji projektów lub power bank, dzięki któremu rozładowany telefon na budowie nie będzie więcej problemem.

Kalendarz biurkowy

Wygodne ubrania do pracy

Jak wiadomo, branża budowlana wiąże się z wielogodzinną pracą w otoczeniu pyłu i brudzących materiałów. Zbawieniem są więc ubrania, które są wygodne, nie krępują ruchów i się nie przecierają. Dodatkowo można oznaczyć je personalizowanym nadrukiem, na przykład logo lub imieniem pracowników. Zapewniamy, że praca w bluzie lub koszulce firmowej jest dużo przyjemniejsza!

Zaskocz swoich klientów!

Dostosowanie do branży jest ważne, ale pamiętaj, że czasami warto też postawić na nietypowe rozwiązania. Dlatego do zestawu ołówków czy notesu warto dołączyć też coś bardziej uniwersalnego, jak na przykład głośnik czy bezprzewodowe słuchawki do uszu. Są to produkty, z których można korzystać również po pracy – Twoi klienci z pewnością to docenią.

Szukasz oryginalnych podarunków dla branży budowlanej? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą 66projekt. W razie jakichkolwiek wątpliwości z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze produktu!