Pendrive

 Zawsze pod ręką

Pendrive’a można przyczepić do kluczy lub wrzucić do torebki i dzięki temu zawsze mieć go w zasięgu ręki. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rozstawać się np. ze swoją ulubioną muzyką. W każdej chwili można zapisać nowy utwór, usunąć ten, który już nam się znudził i odtwarzać skomponowaną przez siebie playlistę w dowolnym miejscu. Obecnie pendrive’y można podpiąć nie tylko do komputera, laptopa czy domowego sprzętu audio, ale również do radia samochodowego, smartfona oraz tableta. Osoby, które lubią otaczać się gadżetami mogą postawić na pendrive’a w formie długopisu, który dodatkowo wyposażony jest w gumkę do ekranów dotykowych. Jednym słowem jedno urządzenie, a mnóstwo możliwości… I wszystko to w bardzo przystępnych cenach.
Obecnie do wybory mamy pendrive’y w klasycznej obudowie, eleganckie, mobilne, z naklejką 3D, drewniane, w skórzanym etui, magnetyczne i inne. Stąd też gadżet w postaci pendrive’a o dużej pojemności to świetny pomysł na praktyczny prezent.

 Trwały i bezpieczny zapis

W przeciwieństwie do płyt CD czy DVD pendrive nie ulegnie zarysowaniu, a znajdujące się na nim dane nie zostaną utracone. Pamięć flash jest bardzo bezpiecznym sposobem na przechowywanie w wersji elektronicznej ważnych dokumentów czy plików. Ponadto zapis danych na pendrive’ie jest niezwykle szybki i prosty. Wystarczy jedno kliknięcie, aby konkretny plik znalazł się na pamięci zewnętrznej. Nie musimy instalować żadnego specjalnego programu na komputerze ani tracić dużo czasu na czekanie aż wszystkie informacje zostaną przerzucone i tym samym zapisane.
Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, jakie mają pendrive’y to nic dziwnego, że cieszą się one taką popularnością i niemal każdy posiada co najmniej kilka sztuk tych niezastąpionych w dzisiejszych czasach urządzeń.

UWAGA Prosimy o tymczasowe składanie zapytań wyłącznie drogą mailową – info@66projekt.pl Trwają pracę nad formularzem zamówień.