Pendrive karta – osobisty gadżet do portfela

Skąd pomysł na pendrive karta?

Pomysł na karty płatnicze jest znany ludzkości od 1900 roku. W Polsce nieśmiało pierwsze karty pojawiły się po 1960 roku. Jedynym podmiotem, który operował kartami było bardzo długo biuro turystyczne Orbis. Sytuacja zaczęła przypominać dzisiejszą dopiero po 1990r. Natomiast pomysł na pendrive w formie karty płatniczej zrodził się z potrzeby zapełnienia pustych kieszonek portfela Nocnego Mirka (żart) 😀 Tak naprawdę uważamy, że to ciekawa forma pamięci USB, którą zawsze możemy nosić przy sobie. Z uwagi na swoje wymiary 84,5 x 52 x 2 mm mieści się idealnie do każdego portfela. Z uwagi na 2mm grubość można wrzucić go w teczkę z dokumentami. Można powiedzieć, że pendrive karta z nadrukiem z powodzeniem zastąpił płytę CD.

Dla kogo karta pendrive z nadrukiem?

Pendrive karta jest zamawiany przez klientów z branży medycznej. Kliniki o różnych specjalizacjach zapisują na nich wyniki swoich badań, które są przekazywane klientowi.

Innym ciekawym zastosowaniem jest wykorzystanie tej formy pendrive jako karty stałego klienta uprawniającej do zniżki za korzystanie z usług np. w branży Beauty.

Pendrive karta może zastąpić z powodzeniem standardową wizytówkę, którą raczej cieżko zaskoczyć klienta premium. Elegancki pendrive z danymi adresowymi Twojej firmy nie będzie wyglądać tanio.

W dobie coraz większej odpowiedzialności finansowej społeczeństwa wielu ludzi rezygnuję z licznych kart kredytowych. Tnąc je i łamiąc z namaszczeniem wolności. Świetnym zastępstwem za nie mogą być oczywiście karty kredytowe pendrive!

Pendrive Karta PVC

Pendrive karta PVC wykonany z takiego materiały jak karty płatnicze czyli z plastiku. Pendrive w standardzie jest biały. Zadrukowujemy go nadrukiem uv dowolną grafiką fullcolor z dwóch stron.

pendrive karta pvc z nadrukiem uv
pendrive karta pvc z nadrukiem uv

Pendrive Karta metalowy

Pendrive karta w odmianie metalowej. Ciekawa sprawa dla branż technologicznych, związanych z metalami, maszynami, motoryzacją. Porządny pendrive z aluminium wzmocni poczucie wartości. Wygląda dobrze zarówno z grawerem komputerowym jak i nadrukiem uv. Możemy zadrukować całą powierzchnie i zaplanować wolne przestrzenie w projekcie przez które fajnie będzie widoczna struktura metalu.

pendrive karta metalowy z grawerem
pendrive karta metalowy z grawerem

Pendrive Karta drewniany

Pendrive karta w opcji drewnianej. Sprawdzi się pięknie w branży związanej z obróbką drewna, budową mebli, budową domów drewnianych oraz w branży ślubnej do przekazania zdjęć czy oferty firmy. Sugerujemy grawer komputery, który dodatkowo wzmocni charakter takiego prezentu.

pendrive karta drewniana z grawerem
pendrive karta drewniana z grawerem

Pendrive Karta biodegradowalny

Pendrive wykonany ze sprasowanego papieru. W pełni biodegradowalny. Gratka dla firm i organizacji budujących wizerunek eko. Sugerujemy subtelny projekt nadruku, który pozwoli na prezentacje struktury papieru po zadrukowaniu. Możemy pomóc w przygotowaniu projektu na Twoje gadżety.

karta biodegradowalna papierowa z nadrukiem
karta biodegradowalna papierowa z nadrukiem

Pendrive Karta Premium

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy pendrive karta w wersji premium. Produkt jest wtedy wyposażony w najwyższej klasy kości renomowanych producentów takich jak Samsung, Kingston, GoodRam z możliwością kodowania danych i dzielenia ich na partycje .

pendrive premium do portfela
pendrive karta premium do portfela

Pudełka do pendrive

Jeśli jesteś zainteresowany zapakowaniem pendrive w eleganckie pudełko z Twoim logo daj nam znać. Oferta zaczyna się od klasycznych opakowań papierowych, po pudełka na magnetyczne czy metalowe.

Zapraszamy do kontaktu na info@66projekt.pl lub pod numerem telefonu 728961861. Chętnie pomożemy w projektowaniu, wycenach i finalizacji zamówienia.