Polar reklamowy

Polary są wykorzystywane w każdej branży, o każdej porze roku. Na takiej odzieży nie warto oszczędzać, ponieważ szybko cialis sans ordonnance zemści się swoją jakością i przysporzy nam dodatkowego kosztu. Kiepskie jakościowo polary reklamowe szybko się mechacą, tracą kolor czy nawet się rozciągają. Będzie to tworzyć niedbały wizerunek firmy – pamiętajmy, że o zasadzie pierwszego wrażenia – trudno późniejszym etapie zmienić takie wyobrażenie.
Wybór polarów zacznijmy od wybrania gramatury materiału. Wielkości wahają się od 280 do 360gm/m2. Im wyższa tym lepsza jakoś za tym idzie. My proponujemy w swojej ofercie polary od 3 producentów 

adleralex-fox  FOTL_logo_v3
Z polarami jest taki problem, że trudno się je znakuje. W ich przypadku jedyną słuszną metodą jest haft komputerowy.Metoda droga, opłacalna przy dużej ilości zamawianych polarów reklamowych. Lecz ma swoje plusy, ponieważ jest to metoda trwała i uszlachetniająca ubranie robocze. Przy czym nie ma problemu z doborem kolorystyki, ponieważ można użyć każdego koloru nici. 

haft-komputerowy-poznan
Pamiętaj jednak – im bardziej rozbudowany projekt, tym wyższa kwota dlatego nie warto wybierać zbyt dużej ilości kolorów jeśli nie jest to niezbędne.
A teraz filmik z produkcji: zobacz jak realizowane jest już zamówienie Naszego klienta.

W razie pytań – zapraszam do kontaktu.