O nas

Trochę historii

Działalność reklamową rozpoczęliśmy w roku 2000 jako firma JANUS. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie importem oraz znakowaniem gadżetów reklamowych. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę o inne działania ATL oraz BTL. W roku 2009 nawiązaliśmy współpracę z producentem odzieży reklamowej Fruit Of The Loom. W tym samym roku wyposażyliśmy też park maszynowy o karuzelę sitodrukową przeznaczoną do masowej produkcji odzieży reklamowej. Naszą specjalnością okazały się koszulki reklamowe. Sukces w postaci wielu nowych klientów oraz zdobycie uznania na rynku poznańskim wpłynęło na decyzję o stworzeniu nowej marki 66projekt.pl.

W 2013 otworzyliśmy nową siedzibę agencji z punktem przyjęć zleceń detalicznych na ul.Katowickiej 11A/U2 w Poznaniu . Tym samym poszerzyliśmy park maszynowy o sprzęt do druku mniejszych nakładów koszulek. Plotery tnące ROLAND przeznaczone do wykonywania nadruków typu flex i flock jak również maszyny cyfrowe do druku bezpośredniego tzn. kioski DTG. Kolejnym krokiem było stworzenie sklepu internetowego www.fajnyprezent.com, który usprawnienił proces obsługi klienta oraz dał możliwość rozszerzenia produkcji detalicznej na resztę kraju.

W roku 2015 podjęliśmy współprace z nowymi producentami odzieży reklamowej ADLER oraz ALEX FOX. Tym samym zostaliśmy bezpośrednim importerem ciepłej odzieży reklamowej takiej jak bluzy, polary, czapki, softshelle i kurtki. Na tym etapie podjęliśmy decyzję o uruchomieniu nowej strony 66projekt.pl przystosowanej do prezentacji większej ilości produktów.

Dlaczego warto z 66projekt.pl?