Nowości w sklepie 66projekt.pl I #SzopOnline

Serwus klienci! Mam dla Was niespodziankę. Nasz sklep internetowy 66projekt.pl I # SzopOnline zaliczył “drobny” lifting. 🛀🦝

Teraz na www.66projekt.pl czeka na Ciebie:

🎽🍶 209 sprawdzonych produktów z kategorii odzież reklamowa oraz gadżety reklamowe, posegregowanych wg. typu, producenta i mojej oceny (od dobrych po najlepsze).

🏞 wszystkie produkty w sklepie w swojej cenie maja uwzględniony nadruk o powierzchni nie przekraczającej formatu A4 (210x297mm).

📒 do tego dorzucam tysiące produktów w katalogach producenckich, które mogę dla Ciebie sprowadzić, przetestować i poznakować Twoim logo

.🎨 uproszczony wizualizator nadruków dzięki któremu sam zaprojektujesz swoje nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych. Wszystkie wgrane projekty są przeze mnie sprawdzane przed drukiem. Jeśli mam choćby małe wątpliwości co do ich jakości czy ułożenia, kontaktuję się z Tobą.

👨‍💻nasz zespół dobiera najodpowiedniejszą metodę znakowania dla wgranego przez Ciebie projektu oraz specyfikacji zamówienia. Nie musisz się tym przejmować!

💰wprowadzam system rabatowy dla zamawiających więcej niż 30 szt oraz 100szt produktów (od 10 do 15%) oraz możliwość negocjacji ceny bezpośrednio na karcie produktowej.

📽 nagrałem dla Was krótki poradnik jak zamawiać w sklepie krok po kroku!

Zapraszam serdecznie!

Szop Ancymon 🐾

www.66projekt.pl