Projekt grafiki wektorowej

66projekt.pl to także studio graficzne. Chętnie podejmujemy się rebrandingu logo oraz identyfikacji wizualnych naszych stałych klientów, Zależy nam, aby nasi klienci komunikowali się zgodnie z aktualnymi trendami. Chcemy, aby grafiki wektorowe, wyglądały dobrze w różnych metodach znakowania oraz na różnych nośnikach reklamowych. Taka naszym zdaniem jest grafika dla grupy RPFX family z poznańskiej sceny hip-hopowej.

RPFX nowe logo
Grafika na podstawie pomysłu klienta
rpfx nowe logo naszywka
Projekt naszywki żakardowej

Projekt naszywki i czapki

Klient chce używać nowej grafiki głównie do oznaczania zamawianej u nas odzieży naszywkami żakardowymi, haftowanymi, sublimowanymi. Stąd wpasowanie grafiki w uniwersalny kształt koła. Dla klienta wykonujemy czapki Flexfit/Yupoong Cap z dobrze usztywnionym panelem przednim, które znakomicie przyjmują haft komputerowy i naszywki. Najwyższa liga czapek dla najbardziej wymagających. To nie są tanie rzeczy.

czapka rpfx nowe logo 1
Projekt czapki z naszywką haftowaną

Projekt butelki sportowej

Zawsze staramy się projektować dla klienta dodatkowe gadżety, które naszym zdaniem pasują do marki klienta. Tutaj między innymi butelki sportowe dla ekipy RPFX. Co by chłopakom nie zaschło w gardłach podczas nagrywek.

RPFX butelki nowe logo 2
Dodatkowy gadżet dla klienta

Zamów grafikę wektorową dla swojej firmy

Jeśli spodobała się Tobie ta realizacja i chciałbyś porozmawiać o rebrandingu dla Twojej firmy. Napisz na info@66projekt.pl lub zadzwoń pod numer 728961861. Zachęcamy też do wypełnienia briefu kreatywnego, który pomoże nam w pracy nad Twoim nowym logo.

Jeśli chcecie poznać lepiej naszego klienta zajrzyjcie na