Najlepsze gadżety reklamowe dla biura podróży

Jak można zafascynować klientów biura podróży, gdy największą atrakcją jest sama wycieczka? Wykorzystać oryginalne gadżety reklamowe, z którymi zwiedzą cały świat! Oferta jest tak duża, że nie ma konieczności wybierania jedynie klasycznych smyczy na klucze czy notesów – bez problemu można dobrać gadżety do preferencji miłośników podróży i sprawić, że obsługa biura na długo zapadnie im w pamięć.

Praktyczne i funkcjonalne gadżety na podróż

Gdy klienci zdecydują się na zarezerwowanie wycieki, warto podarować im coś, co umili i usprawni ich podróż. Takie gadżety zawsze są najbardziej pożądane, ponieważ znajdują zastosowanie zarówno podczas weekendowych, jak ich kilkudniowych podróży.

Pierwsza rzecz to miękki i dobrze wyprofilowany zagłówek, z którego można korzystać w samochodzie lub samolocie. Ta specjalna poduszka bardzo ułatwia zasypianie i skutecznie odciąża kark, przez co nawet po wielu godzinach pasażer jest wypoczęty i nie narzeka na obolałe mięśnie.

Kolejna propozycja to nerka na pasku, przeznaczona do noszenia na biodrach. Nerka sprawdza się nie tylko na lotnisku, ale przede wszystkim podczas intensywnego zwiedzania. Można do niej schować najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak dokumenty czy pieniądze, i zawsze mieć je pod ręką. Jest to też zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż plecak. O ile w przypadku plecaka ktoś obcy może go rozpiąć i coś ukraść, tak przy nerce jej właściciel cały czas ma ją pod kontrolą.

Na koniec prawdziwy niezbędnik, bez którego zagorzali podróżnicy nie wyobrażają sobie żadnej wycieczki – powerbank. To małe urządzenie bardzo wpływa na poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w każdej chwili pozwala naładować telefon komórkowy czy laptopa. Warto wybrać powerbank z szybką opcją ładowania i o dużej mocy, aby ładowanie nie zajmowało zbyt dużo czasu.

Pamiątki z podróży – gadżety reklamowe do domu

Praktyczne produkty, które można zabrać na wycieczkę, to oczywiście nie wszystko. Równie popularne są designerskie gadżety, które można zaaranżować w domu. Są one świetną pamiątką z przebytej podróży, a dodatkowo prezentują się bardzo schludnie.

Prawdziwy hitem ostatnich kilku sezonów są mapy świata, ale bynajmniej nie te klasyczne, które są kojarzone ze szkołami. Mowa o mapach świata zdrapkach, które pokochali fani odkrywania coraz to nowych zakątków świata. Koncept tego produktu jest taki, aby po każdej wizycie w nowym kraju zdrapać odpowiadające mu miejsce na mapie. Tym sposobem można kolekcjonować swoje wycieczki i planować nowe wyzwania podróżnicze. Podobnym gadżetem jest globus korkowy. On również służy do oznaczania miejsc, które się ostatnio odwiedziło – w tym przypadku można to zrobić za pomocą pinezek.
Dobrym gadżetem reklamowym dla biura podróży są też po prostu porcelanowe kubki. Wykonuje się na nich dowolne oznaczenia, które z łatwością można spersonalizować – biuro może przygotować kubki dla osób podróżujących do Afryki, Azji czy Ameryki Południowej. Uwzględnić można też konkretne państwa lub miasta. Możliwości personalizacji jest naprawdę dużo, przez co można trafić w gusta wszystkich klientów.