Moda może być nietuzinkowa

Moda ma to do siebie, że stosunkowo szybko się zmienia, ale warto się nią bawić i w ten sposób podkreślać swój styl, osobowość oraz wyrażać siebie. Oczywiście nie powinniśmy za nią ślepo podążać, bo to oznaczałoby, że stracilibyśmy swój indywidualizm. W związku z tym powinniśmy wybierać z niej to, co najbardziej nam odpowiada i na tej bazie tworzyć modowe stylizacje z własnym nadrukiem. A jak być modnym i równocześnie wyróżnić się z tłumu? Wystarczy odrobina kreatywności i stworzenie swojej własnej trendy odzieży. Jednym słowem można zabawić się w projektanta i wejść w posiadanie swojej własnej kolekcji ubrań.

U nas można zamówić koszulki z nadrukiem według własnego pomysłu, jak również kurtki, polary, czy buty z nadrukiem. Bardzo dużą popularnością cieszą się trampki z termotransferem cyfrowym, który wiernie odwzorowuje kolory i pozwala cieszyć się modnym i oryginalnym obuwiem. Takie trampki to idealne rozwiązanie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki nim żadne dziecko się nie pomyli i przez przypadek nie założy nieswoich butów, bo buty z nadrukiem są jedyne w swoim rodzaju i mogą stanowić trafiony prezent na dzień dziecka lub prezent na urodziny. A warto dodać, że trampki już od kilku sezonów są modnym elementem stylizacji – tej sportowej, jak i casualowej. I nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie coś się w tym temacie zmieniło.

Inspiracje podwodnym światem i promieniami słońca

W najnowszych kolekcjach projektanci bardzo mocno zainspirowali się światem podwodnym. Wspomniano już o błękitach, a do tego dochodzą różnobarwne odcienie nawiązujące do rafy koralowej. Taka bogata kolorystyka pięknie będzie prezentowała się na produktach, które stanowią odzież fullprint. Oznacza to, że cała powierzchnia odzieży jest w stu procentach pokryta wybranym przez nas nadrukiem.

Idealne na lato są koszulki fullprint, które szyte są z materiału wysokiej jakości, oddychającego, szybkoschnącego i termoaktywnego. Ale t-shirty to nie wszystko, ponieważ za pomocą tej techniki możemy stworzyć również modną i ciepłą bluzę lub stój sportowy. Na pewno kolorowe barwy nawiązujące do rafy koralowej zostaną na takiej odzieży pięknie wyeksponowane. Dzięki czemu wejdziemy w posiadanie super modnej i jedynej w swoim rodzaju odzieży… Można zamówić też kurtki z nadrukiem, które będą bazowały na jednym z hot kolorów tego sezonu, albo zdecydować się na to, aby modne barwy wystąpiły jedynie jako akcent, a zatem nadruk w wersji motywu, napisu etc.

Stylowo i wygodnie, czyli dwa słowa o krojach

Jeżeli chodzi o kroje, to tego lata królować będzie prostota. Oversizowe koszulki, kombinezony przypominające wyglądem odzież roboczą, sprane jeansy i kwiatowe koszule. To odzież jaką możemy nosić, aby czuć się stylowo, a przy tym cieszyć się wygodą. Oryginalnym projektem będą np. koszule z haftem kwiatowym, które z powodzeniem będziemy mogli nosić na co dzień, do pracy, jak i na spotkanie ze znajomymi… Modnie, stylowo, a przy tym niepowtarzalnie i najlepszej jakości – taka odzież tylko z nami!