Unikatowa marka

Miałeś kiedyś marzenie o wypuszczeniu własnej kolekcji odzieży? Jeżeli nie, to może teraz ten pomysł Cię zainteresował? Możesz spełnić to marzenie z naszą pomocą. Sam wiem, że jest to coś fajnego, bo zawsze chciałem to zrobić, ale nigdy nie miałem motywacji. Jeżeli nie lubisz swojej pracy albo chciałbyś zacząć robić dodatkowo coś nowego możesz zostać własnym szefem i zacząć tworzyć własne kolekcje odzieżowe. Przełamać rutynę własnego życia i spotykać się z nowymi doświadczeniami każdego dnia, bo każdy dzień może przynosić inne pomysły. Istnieje coś takiego jak inteligencja kreatywna. Może warto ją przećwiczyć i pokazać wszystkim co w Ciebie nie wierzyli na co Cię stać? Pomyśl tylko o tym jak dobrze by było mijać przypadkowe osoby na ulicy w Twojej kreacji. Zobaczenie w świecie cząstki siebie jest zawsze czymś przyjemnym, bo możemy sobie uzmysłowić, że mamy swój wpływ na to jak świat wygląda.

Myślałeś kiedyś o własnej kolekcji odzieży?

Pewnie w szkole często rysowałeś coś w zeszycie co na pierwszy rzut oka nie miało żadnego sensu. Kto wie, może właśnie tam znajdował się wzór warty miliony, a Ty przegapiłeś tą okazję. Patrzyłeś na jakieś ciuchy w sklepie i mówiłeś sobie, że zrobiłbym to lepiej albo zmieniłbym to i to? Pewnie tak, bo w każdym z nas jest kreatywność tylko czasami trzeba ją wydobyć. Można ją wydobywać na różne sposoby. Jednym z nich jest właśnie tworzenie własnych wzorów. Jednym tworzenie przychodzi łatwo, a innym ciężej, ale jest to nieistotne, bo liczy się efekt. Spróbuj swoich sił z stworzeniem własnej kolekcji odzieżowej. Może niedługo zasiądziesz z największymi szychami na imprezie i będziecie opowiadać o swoich sukcesach. Możesz właśnie doznać olśnienia i uświadomić sobie, że jesteś w swoim żywiole i ta kreatywność tylko czekała, aż zostanie uwolniona. Na podstawie własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że za każdym razem, gdy udało mi się stworzyć byłem z siebie dumny.

Chociażby ludzika z kasztanów w szkole, byłem z siebie nie wiarygodnie dumny, bo trzymałem na rękach coś co stworzyłem i już miałem to w własnej kolekcji. Z perspektywy czasu wydaję się to strasznie błahe, bo stworzenie czegoś takiego nie wymaga wielkich umiejętności. Poświęciłem jednak swój czas w zrobienie tego i to mi wystarczało, żeby czuć satysfakcję. Używanie kreatywności pozwala na dodaniu kolorów naszej codzienności, która bywa czasami szara. Odpowiedz sobie na pytanie czy lepiej kończyć dzień z myślą, że odbębniło się swoje rzeczy do zrobienia, czy czuć przyjemne zmęczenie, że zrobiło się coś pożytecznego z czego jesteś dumny?

Tworzenie czegoś zupełnie nowego

Wielu ludzi zastanawia się co przyniesie przyszłość. Tego niestety nie wiemy, ale możemy ją nakierować. Tworzenie własnej kolekcji daje multum możliwości. Jest to pewne, że nie będziesz się nudzić. Możesz stworzyć rozwiązania, o których nikt wcześniej nie myślał. Zostać innowatorem. Czemu, nie? Jeżeli myślisz sobie, że nie jesteś w stanie albo nie dasz rady, pomyśl sobie, że wszyscy ludzie, którzy z czegoś zasłynęli to tylko zwykli ludzie tacy jak Ty. Nie są to bogowie władający nadprzyrodzonymi mocami. Pamiętaj też, że nie musisz działać w pojedynkę. Możesz napotkać ludzi, którzy będą podobnie podekscytowani i razem tworzyć coś nowego. W kupie raźniej. Zawsze kiedy poczujesz, że Twój mózg jest mocno wykończony możesz polegać na swojej ekipie. Oczywiście do niczego nie zmuszam. Wiem, że niektórzy pracują lepiej w pojedynkę, bo inaczej nie mogą się skupić.

Pomysły na własną odzież tak naprawdę nie mają ograniczeń. To Ty dyktujesz co ma się znajdować na ubraniach. Możesz nawet wykonywać koszulki z losowymi literami alfabetu. Można by to było potraktować jako kreatywny minimalizm. Daj się ponieść wodzy fantazji. Gdzieś w Tobie na pewno znajdują się kreatywne pokłady, tylko musisz ich poszukać. To zadanie należy do Ciebie, my na pewno pomożemy z resztą. Wizja posiadania własnej kolekcji ubrań, które mogą stać się hitem jest super co?

O tym, że możesz nadrukować co chcesz to już wiesz. Dodatkowo możesz do swoich ubrań dodać własne wszywki

oraz zawieszki

Dla przykładu możemy pokazać naszą kolekcje o nazwie DIVE oraz dzielnie pracującego Damiana.