Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 • Label

  DETAL COOL 515 z Twoim nadrukiem Męska

  165,85  netto

  204,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Pacific 533 z Twoim nadrukiem Męska

  338,21  netto

  416,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell Nano 531 z Twoim nadrukiem Męska

  203,25  netto

  250,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell Performance 522 z Twoim nadrukiem Męska

  203,25  netto

  250,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell R140M z Twoim nadrukiem Męska

  199,18  netto

  244,99  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Swetro-Softshell 550 z Twoim nadrukiem Męski

  190,24  netto

  234,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL COOL 514 z Twoim nadrukiem Damska

  162,60  netto

  200,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Pacific 534 z Twoim nadrukiem Damska

  334,95  netto

  411,99  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell Nano 532 z Twoim nadrukiem Damska

  203,25  netto

  250,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell Performance 521 z Twoim nadrukiem Damska

  203,25  netto

  250,00  brutto

  Zaprojektuj
 • Label

  DETAL Softshell R140F z Twoim nadrukiem Damska

  199,18  netto

  244,99  brutto

  Zaprojektuj

Czym wyróżniają się kurtki softshell z nadrukiem?

Kurtki softshell z nadrukiem to wysokiej jakości odzież uszyta ze specjalnej tkaniny trójwarstwowej. Softshell to grupa tkanin, które stosowane są przede wszystkim do szycia bardzo odpornej odzieży turystycznej i górskiej (wspinaczkowej).

Kurtka softshell składa się z:

 • wewnętrznej warstwy termoaktywnej,
 • środkowej warstwy ocieplającej – np. dzianiny czy tzw. fleecu (krótko przystrzyżonego polaru),
 • warstwy zewnętrznej z membraną.

3 warstwy gwaratują, że odzież typu softshell doskonale utrzymuje ciepło, chroni przed wiatrem lub chłodem, a zarazem pozwala skórze oddychać i jest dużo lżejsza niż tradycyjne kurtki zimowe. Zapewnia ona najwyższy komfort termiczny, chroni organizm przez wyziębieniem, jest wygodna, nie krępuje ruchów i zapobiega poceniu nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Impregnująca warstwa NANO sprawia, że kurtki softshell przez dłuższy czas chronią przed wilgocią (nie są całkowicie nieprzemakalne, ale mgła czy niewielki deszcz nie stanowią problemu).

Softshell reklamowy – idealny jako odzież pracownicza

Kurtki softshell z nadrukiem są wiatroodporne, nie chłoną wody, brudu i zanieczyszczeń, dlatego doskonale sprawdzą się jako odzież robocza do prac wykonywanych na zewnątrz. Zapewniają najwyższy komfort termiczny nawet w ciężkich warunkach. Można je wykorzystać do prac budowlanych, robót ziemnych i drogowych, dla ekip sprzątających, przewodników prowadzących wycieczki oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba trwałej i wygodnej odzieży chroniącej przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.

Kurtki firmowe damskie lub kurtki firmowe męskie z tkaniny typu softshell warto dobierać pod kątem konkretnych warunków pracy. W ofercie posiadamy kurtki z nadrukiem z praktycznymi kieszeniami wewnętrznymi zapinanymi na zamek, wygodnymi kapturami ze sznurkiem, rękawami regulowanymi na rzepy. Stopień przepuszczalności powietrza zależy od rodzaju wykorzystanej membrany. Cienkie softshelle dobrze sprawdzą się w cieplejsze dni, a grubsze na chłodne jesienne czy wiosenne warunki. Można je wykorzystać również zimą, ale wtedy niezbędna jest dodatkowa warstwa ochronna – np. grube bluzy polarowe czy ciepłe kamizelki.

Kurtki z nadrukiem – unikalny gadżet reklamowy

Kurtki softshell z nadrukiem są idealne w zmiennych warunkach pogodowych (np. podczas górskich wędrówek, rajdów rowerowych czy terenowych wycieczek), a ich praktyczny charakter sprawia, że taka odzież reklamowa na pewno zostanie doceniona przez obdarowanych.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór fasonów damskich i męskich w różnych kolorach, na które możemy nanieść logo Twojej firmy lub inny autorski nadruk. Softshell można znakować za pomocą druku cyfrowego DTG, sublimacji, sitodruku, techniki flex/flock. Doskonale prezentują się również nasze kurtki reklamowe z logo naniesionym za pomocą haftu komputerowego.