Wybór prezentu nie zawsze jest łatwym procesem. Pod uwagę trzeba wziąć między innymi charakter współpracy czy też stosunki z klientem – im bardziej formalne, tym prezent powinien być bardziej stonowany. Jak więc wybrać idealny podarunek? Podpowiadamy!

Kiedy sprawdza się uniwersalne podejście?

Pierwszym typem podarków są uniwersalne gadżety reklamowe. To, co je wyróżnia, to możliwość dostosowania ich do praktycznie każdej branży, każdej firmy i każdej osoby. Świetną propozycją w takim przypadku są notesy – nie da się ukryć, że są to super praktyczne upominki, z których z pewnością wielu klientów będzie miało realny pożytek. W zależności od naszych możliwości, możemy wybrać zwykły notatnik na spirali lub bardziej rozbudowany zestaw, składający się z notatnika, karteczek samoprzylepnych, długopisu i linijki.

W tym przypadku nie trzeba wykazywać się zbyt dużym zaangażowaniem, co z pewnością jest plusem dla osób, które nie chcą tracić czasu na wybór prezentów. Minusem jest jednak brak odniesienia do indywidualnego charakteru klienta. Z pomocą przychodzi więc kolejny typ podarunków…

notatnik na spirali

Spersonalizowane gadżety reklamowe

Jeśli uniwersalne rozwiązania nie są dla Ciebie, postaw na personalizowane gadżety reklamowe – to prawdziwy hit! Wybór produktów, które można oznaczyć własnym nadrukiem jest ogromny. I co najważniejsze, ograniczeniem nie jest nawet materiał. W 66projekt korzystamy z innowacyjnej technologii, dzięki czemu oferujemy oznaczenie między innymi plastiku, bambusa i bawełny.

Personalizowane podarunki z pewnością przypadną do gustu klientom, którzy cenią bliskie relacje biznesowe i to gdy partnerzy biznesowi biorą pod uwagę ich indywidualne preferencje i potrzeby.
Klient jest fanem gotowania? Bambusowa waga kuchenna będzie dla niego idealnym prezentem. Prowadzi aktywny tryb życia? Wybierz próżniowy kubek termiczny, który sprawdza się na zimowych spacerach.

próżniowy kubek termiczny

A może coś nietypowego?

Parasole, notesy czy plecaki to bardzo popularne propozycje prezentowe. Ale czasami warto zaskoczyć klienta czymś bardziej nietypowym. Oryginalne podarunki dla klientów mają wielką moc wywoływania uśmiechu na ich twarzach, co często przekłada się na późniejszą współpracę.

Możesz mieć pewność, że wybierając zestaw do grilla, ładowarkę bezprzewodową lub zestaw do sera wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoi klienci zapamiętają Cię na bardzo długo.

Cokolwiek wybierzesz, liczy się jakość

Nawet najpiękniejszy prezent może okazać się ogromny rozczarowaniem, jeśli zepsuje się po dwóch dniach użytkowania. Dlatego bez względu na to, na jaki gadżet reklamowy się zdecydujesz, upewnij się, że producent gwarantuje najwyższą jakość wykonania – wybór niskojakościowych produktów może odbić się na Twoim wizerunku, a zdecydowanie nie warto ryzykować reputacją.