Identyfikacja wizualna

Zadbaj o branding. 

Zakładasz firmę. Potrzebujesz logo. Potrzebujesz materiałów drukowanych. Wizytówek, ulotek, banerów. Trzeba okleić auta, motocykle, jachty i helikoptery. Co z odzieżą dla pracowników. Koszulki, koszule, czapeczki, bluzeczki, papucie. Żeby było im ciepło, żeby było miło, żeby wyglądali. Święta, zaraz święta trzeba zrobić gadżety dla klientów. Wszyscy robią też musisz. Mail z e-karteczką nie załatwi sprawy. OMG ile tego, a to przecież dopiero początek. Kto to wydrukuję, kto to oklei, kto powiesi logo w nowej siedzibie. Będzie potrzeba z 3 grafików, 5 wykonawców, dziesiątki godzin Twojego cennego czasu, a i kupy nerwów do tego.

Dobrze… a teraz weź głęęęęęboki wdech i wyyyyydech. Jesteś właśnie na stronie portfolio studia graficznego 66. Czujesz się dobrze. Cały stres odpływa gdzieś daleeekooo. Wiesz, że oni ogarną te wszystkie rzeczy za Ciebie. Przecież działają na rynku reklamy od 20 lat. Zaprojektują, wydrukują, pogłaszczą po główce. Wszystko będzie dobrze. Zaufaj nam. Przejrzyj na spokojnie nasze prace. Jeśli poczujesz, że Ci się podoba, że to może być to, że mógłbyś nas polubić, wypełnij brief z guziczka. Jak Ci się nie chcę to zadzwoń, porozmawiamy o Twojej marce i ustalimy co dalej.

Jesteś zainteresowany projektem graficznym logo lub opracowaniem identyfikacji marki? Napisz na sebastian@66projekt.pl lub zadzwoń pod numer +48 728 961 861