Eko gadżety reklamowe – czyli najpopularniejsze prezenty dla klientów

Sposobów na wykorzystanie gadżetów reklamowych jest cała masa, poczynając od podarowania ich kontrahentom, aż po promowanie nimi firmy podczas targów czy konferencji. Popularne gadżety z czasem stały się jednak tematem rozważań wśród ich producentów – jak dostarczać konsumentom produkty, które nie są szkodliwe dla planety? Rozwiązanie okazało się bardzo proste i tak rynek zalały eko gadżety reklamowe w wielu odsłonach!

Eko gadżety reklamowe stały się hitem!

Ekologiczne gadżety reklamowe stały się klasycznym wyborem bardzo wielu przedsiębiorców, którzy potrzebują produktów ze spersonalizowanym oznaczeniem, ale jednocześnie mają na względzie środowisko. Tak duże zapotrzebowanie na tego typu wyroby sprawiło, że obecnie rynek obfituje w gadżety każdego rodzaju i bez problemu można znaleźć ekologiczny zamiennik dowolnych towarów z “linii podstawowej” – ekologiczna torba z papieru, bambusowe notatniki, korkowe etui na dokumenty czy szklane butelki sportowe.

I co najważniejsze, eko-produkty nie odstają jakością i estetyką! Mało tego, w wielu przypadkach wykazują one dużo większą trwałość, a minimalistyczny design świetnie wpasowuje się w obowiązujące trendy.

Zalety eko gadżetów reklamowych

Popularność eko gadżetów nie jest przypadkowa. Swoje miejsce wśród najczęściej wybieranych produktów zawdzięczają najwyższej jakości wykonania i swojej odporności – wykorzystywane do ich produkcji materiały zachowują taki sam wygląd nawet po bardzo długim czasie.

Pozostając w temacie materiałów, warto też wspomnieć o ogromnych możliwościach produkcyjnych. Tego typu gadżety reklamowe mogą być wykonane chociażby z włókien ze słomy pszenicznej, drewna czy papieru, przez co szkodliwy dla planety plastik zostaje całkowicie wykluczony z procesu produkcyjnego.

Świadoma firma to lepsza firma

Ogromną zaletą eko gadżetów reklamowych, której nie można pominąć, jest ich wpływ na wizerunek firmy. W obecnych czasach, gdy do kwestii globalnego ocieplenia czy też  zanieczyszczeń wód przykłada się coraz większą uwagę, przedsiębiorstwa zaczęły podejmować decyzje zakupowe z rozwagą – zastępowanie plastikowych gadżetów firmowych produktami eko-friendly staje się więc coraz popularniejsze.

Jakie gadżety ekologiczne wybrać?

Gadżety firmowe można wykorzystać na różne sposoby, ale cel jest jeden  – gadżety mają wpłynąć na lepszą rozpoznawalności firmy i jej promocję w różnych kręgach biznesowych. Z tego względu gadżet powinien być w odpowiedni sposób zaprojektowany i wyprodukowany, ponieważ wszelkie niedociągnięcia (takie jak zadrapania, krzywe krawędzie i niewyraźne napisy) obniżają jakość.

Ogromnie ważny jest także format oznakowania. Klient powinien móc samodzielnie zaprojektować nadruk, a producent zagwarantować jego skrupulatne umieszczenie na tworzywie. Jeśli klient zdecyduje się ulokować logo firmy na przykład na kosmetyczce z juty, to nie może być ono niewyraźne lub zbyt małe, a kolory nie mogą być przekłamane. Kluczem jest dobór odpowiedniej metody znakowania, którą dobiera się indywidualnie do zamówienia.

Przy wyborze dostawcy warto zwrócić także uwagę na warunki współpracy. Zdarza się, że niektóre firmy zajmujące się znakowaniem wymagają zamówienia określonej liczby gadżetów. Jeśli więc chcemy zamówić jedynie 12 kubków podróżnych, warto zweryfikować, czy interesująca nas firma nie obsługuje zamówień na minimum 50 sztuk produktu.

Jeśli interesuje Cię zamówienie eko gadżetów z własnym oznakowaniem, zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi 66projekt. Oferujemy najlepsze marki na rynku i wykonujemy nadruk bezpośredni, nadruk transferowy oraz haft komputerowy.