buty z nadrukiem poznań

trampki z nadrukiem białe

Trampki z wysokim stanem czarne z możliwością naniesienia twojego nadruku. Wykonane w 100% wysokogatunkowej  bawełny. Podeszwa buta wykonana z gumy i winylu. Podeszwa biała z charakterystycznym czarnym paskiem. W oryginale trampki z białymi sznurówkami. Możliwość zamówienia innych kolorów sznurówek. Rozmiary od 35 do 44 w kroju unisex oraz 28 do 34 w kroju dziecięcym. Buty znakujemy metodą cyfrową, termotransferową lub haftem komputerowym.

Trampki z niskim stanem białe z możliwością naniesienia twojego nadruku. Wykonane w 100% wysokogatunkowej  bawełny. Podeszwa buta wykonana z gumy i winylu. Podeszwa biała z charakterystycznym czarnym paskiem. W oryginale trampki z białymi sznurówkami. Możliwość zamówienia innych kolorów sznurówek. Rozmiary od 35 do 44 w kroju unisex oraz 28 do 34 w kroju dziecięcym. Buty znakujemy metodą cyfrową, termotransferową lub haftem komputerowym.

trampki czarne z nadrukiem

Sznurowadła do butów z nadrukiem w wielu kolorach. Białe i czarne wykonane z bawełny. Pozostałe kolory sznurowadeł wykonane są z poliestru. Sznurowadła dostosowane do rozmiarów i rodzaju buta z nadrukiem.

 

haft komputerowy

Wykonujemy od 10 par butów

grawerowane skórki

Wykonujemy od 20 par butów

termotransfer cyfrowy

Wykonujemy od 1 pary butów