Sportowa odzież dla szkół

Sportowa odzież dla szkół

W ostatnim miesiącu wykonaliśmy zamówienie dla kilku szkół. Młodzi sportowcy IUKS Jedynka mają już reprezentacyjne bluzy sportowe i koszulki polo. Proces realizacji zlecenia był bardzo długi. Od projektu do wielu jego modyfikacji. Należało dopasować kilka logówek do jednego wspólnego, dużego logo, wraz z Klientem uzgodnić ich umiejscowienie na bluzach. Następnym krokiem był wybór bluz – rozpinane, zakładane przez głowę czy też tzn. „kangurki”, które spełnią wymagania jakościowe oraz wizerunkowe klubu. Przedostatnim etapem realizacji zamówienia był dobór metody znakowania. Odzież znakowaliśmy kilkoma metodami w zależności od rodzaju materiału. Najwięcej bluz poznakowanych zostało metodą sitodruku – metoda trwała, ładna. Wykorzystana została również folia flex. Chociaż najbardziej szlachetną i najładniej prezentującą się metodą jest haft komputerowy.  Oto opinia na temat Naszych bluz:

 

Rekomendacja klubu sportowego IUKS JEDYNKA POZNAŃ

Człowiek od wieków dążył do tego aby wyróżniać się od środowiska, które go otacza. Ubranie stało się dla niego sposobem na wyrażenie siebie. Ubiór stał się świadectwem osobowości, charakteru, które wyróżniają z tłumu przeciętnych ludzi, z którym przychodzi się człowiekowi spotykać każdego dnia. Prawdą jest, że nie szata zdobi człowieka, ale to jaki ma charakter, jak odnosi się do innych ludzi i jak stara się postępować, ale czy to przeszkadza w modnym, super wygodnym stroju zdobywać laury zwycięstwa!

Jesteśmy klubem sportowym wielosekcyjnym (piłka siatkowa, pływanie, piłka ręczna). Na arenie sportowej funkcjonujemy od 2005 roku. Wraz z sukcesami sportowymi przyszła potrzeba właściwego zaprezentowania zawodników naszego klubu na zawodach sportowych. Żeby sport był przyjemnością potrzebna jest pasja i odpowiedni strój. Moda sportowa dla wielu osób jest równie ważna, jak sam wysiłek fizyczny, chociaż podczas treningów, zawodów każdy powinien pamiętać, iż to komfort jest najbardziej istotny.

Dlatego właśnie losy naszego klubu związaliśmy z firmą 66 projekt. Od wielu lat Panowie ubierają nas w koszulki reprezentacyjne a ostatnio bluzy sportowe. Najnowszym nabytkiem stały się smycze klubowe, które natychmiast zdobyły serca naszych zawodników.

Wszystkie zamówienia realizowane były w terminie z ogromna dbałością o każdy detal a towarzysząca każdemu kontraktowi wesoła atmosfera była zawsze miłym dodatkiem.

Dagmara Ciarka

Niżej prezentujemy zdjęcia wykonania nadruków. A wy jak je oceniacie?
1 2

bluza tyl haft 66projekt haft-przod-66projekt haft bluzaIMG_3684