Odzież reklamowa Poznań

Odzież reklamowa Poznań

Odzież reklamowa Poznań

Sposobów na budowanie relacji przedsiębiorsta z otoczeniem zewnętrznym jest wiele. Jednym z ważniejszych czynników decydujących o pozyskaniu klienta jest wrażenie jakie na nim wyrzemy przy pierwszym spotkaniu. Tu pojawia się temat odzieży reklamowej oraz nadruków i haftów.

 

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się poważnymi tematami na pewno zależy Tobie, aby pracownicy swoim ubiorem reprezentowali równie wysoki poziom. Pochyl się nad naszą ofertą koszul firmowych z haftem komputerowym. Koszule Oxford z mieszanki bawełny i poliestru występują w krojach z krótkim i długim rękawem. Pięc najpopularniejszych kolorów pozwoli dobrać odpowiednią koszulę dla Twojej firmy.

 

Temat odzieży reklamowej odpowiedniej na oficjalne spotkania z klientem mamy omówiony. Co w takim razie z ubiorem bardziej codziennym, ale również eleganckim? Tutaj pierwszą rolę odegrają koszulki polo z nadrukiem transfereowym lub haftem komputerowym. Oferta koszulek polo marki Fruit Of The Loom jest bardzo rozbudowana. Do wyboru masz koszulki z poliestru, z mieszanki poliestru i bawełny oraz 100% bawełna. Gama kolorystyczna koszulek polo jest co najmniej zadowalająca.

 

Ostatnim filarem oferty odzieży reklamowej są ubrania codzienne. Takie jak koszulki t-shirt, bluzy, kurtki typu softshell oraz czapki z Twoim nadrukiem lub haftem komputerowym. Jeśli planujesz event firmowy i integracje pracowników, zadbaj o stroje do zmagań sportowych. Szeroka gama produktów z serii Fruit Of The Loom Active pozwali na skompletowanie drużyny wszelkich sportów w koszulkach z Twoim logo.