Miała być dłuższa refleksyjna przemowa, a będzie krótkie podsumowanie ostatniego dwudziestolecia w naszej firmie 66projekt.

Dziś napiszemy o nas ponieważ w tym roku nasza firma obchodzi okrągłe 20te urodziny. Prowadzenie działalności przez tyle lat nie było łatwe. To sinusoida porażek i sukcesów. Stany euforii jak i rozmyślania nad bezpiecznym etatem w korpo. Z perspektywy czasu jednak, wiemy że było warto wytrwać.

Dziś prowadzimy niedużą ale stabilna firmę 66projekt. Mamy zgrany zespół ludzi, sprawdzonych dostawców, wielu klientów i przyjaciół. Wszyscy dążymy do realizacji wspólnych celów. Zbieramy dużo pozytywnych opinii choć czasem trafi się również trochę konstruktywnej krytyki. Wasza opinia to najlepszy miernik sukcesu i ogromna motywacja do działania. Dzięki Wam przyszłość rysuje się w kolorowych barwach. Dziękujemy że jesteście z nami!

Z okazji urodzin mamy nadzieję uszczęśliwiać Was ciekawymi urodzinowymi inicjatywami, nowościami i promocjami. Obserwujcie stronkę www.66projekt.pl i nasze profile fb/insta/yt.

#odzieżreklamowa #gadżetyreklamowe #dobrenadruki #studiograficzne